Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Психология на цветовете в облеклото


Recommended Posts

Здравейте!

Имам въпрос свързан с психологията на цветовете в облеклото, ще съм много благодарен за вашите отговори.
Мисля, че темата може да е полезна на много хора.
В момента кандидатствам в престижен университет, и се налага да се снимам за CV.
След като прегледах старите ми снимки (за документи), установих че цвета играе важна роля.
Тъй като първото визуално впечатление ще бъде направена от една снимка, мисля че е хубаво да обърнем малко внимание на цвета на облеклото и фона на снимката.
Въпроса ми е кои цветове са за предпочитане и какво облекло е най-подходящо?

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,

насочи се към бяло или други светли цветове. Бялото отразява, докато черното и всички останали тъмни цветове например, поглъщат светлината. Хората носещи черно също така оставят впечатление за дистанция. А в случая имаш нужда освен от силно вътрешно излъчване, и от външно такова. Както и от да покажеш, че си отворен за света и възможностите, които предлага. Светлите цветове ще свършат това. Ако успееш да намериш на пазара Проектирай себе си на Карим Рашид, купувай смело. Там дизайнът и психологията са съчетани в едно, представени са концепции във всяко едно житейско направление.

Поздрави от мен :)

Редактирано от Василена Христова
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...