Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Вече могат да ви чуват мислите - (Voice to Skull (V2K)) - Има жертви в България на тази технология


Recommended Posts

Здравейте, има една технология която се казва Voice to Skull (V2K)) тази технология  се използва предимно  от военните, секретните служби  и също има банди в България изветно ми е за две банди едната е в Русе другата в Пловдив който използват тази технология за следене на хора , те освен , че могат да ви следят физически могат да ви чуят мислите. В секи един момент хората които  използват тази технология знаят какво си мислите и какво правите.  Има много информация за тази технология в Google  просто напишете Voice to Skull и ще съберете много информация за нея. Тука ще публикувам патенда и малко  информация от жертва на тази технология. Бандите който  изполват тази технология  е използват с цел да тормозят жертвата, да го следят за да събират информация за него  или  по-точно разработват жертвата. 

 

Малко информация за Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K))

Глас в мозъка (Voice to Skull (V2K))
На повечето от мишените се използва технология наречена „глас в мозъка”. Тя представлява предаване на гласове (влияещи на съзнанието) или сублиминални (тихи) съобщения, които не се чуват (влияещи на подсъзнанието) директно в слуховия център на мозъка. Никой, освен мишената не може да ги чуе. Целта им е да контролират мишената, като се използват заплахи, викове, заповеди, различни видове гласове и внушения. Апаратът излъчва ултракъси УКВ вълни, които проникват през черепа в мозъчната кора и се превръщат в звуци. Схема на тази технология, съществувала още през 1975 г. е изложена тук:

http://www.randomcollection.info/ampsychv2s.pdf

Патент за устройство V2K
https://psihoteror.files.wordpress.com/…/recette-patent-for…

Демонстрация на устройството можете да видите в това видео
https://www.youtube.com/watch?v=fx-gCifwtyk

Отварям този пост за хората, който се жертви на този вид тормоз. Ако може нека да споделят какво са преживяли и как са успели да си намерят решение на проблема. Аз имам информация за една група от гр. Пловдив зад х-л Лайпциг организатора на тази група е с прякор "Черния" но нямам повече информация за него. От този човек вече има пострадали доста хора. Ако някой има информация за други такива лица или има информация как може да се предпазим от този вид атаки нека да пише във форума.

Значи въпросната банда не спира да ме тормози повече от 3 години...

От къде ми тръгна проблема?
Значи аз работих в една пловдивска фирма като програмист повече от 2 години, всичките ми проекти, които ми даваха се изпълняваха перфектно и в срок, управителите и собственика на фирмата беше много доволен от мен.
И имах един колега които работеше като администратор в същата фирма. Този човек до колкото го усещах се притесняваше за работното си място и не спираше да търси начин да ме принуди да напусна от тази фирма. Постоянно пред управители и собственика на тази фирма ме злепоставяше и не спираше да ме провокира по всякакъв начин. Този човек разбра, че няма да напусна и от яд и злоба нави тази банда да ме тормози докато не напусна тази фирма.

Как процедира тази бандата с жертвите?

Първа стъпка:
Първите дни от тормоза бандата цели да те убеди че имаш психологичен проблем, за да може да влезеш в болнично заведение за да може да ти дадат диагнозата шизофрения. Получиш ли веднъж такава диагноза и получиш такава епикриза никъде не можеш да се намериш нормална работа повече. (Въпросният ми колега и тази банда точно това целяха да ме изкарат с такъв проблем за да може никой да не ми обръща внимание).

Следващата стъпка на тази банда беше следната...
Не спираха да ме заплашват и да ме провокират с цел да започна да пускам жалби в полицията срещу неизвестен извършител с цел Полицията да ме помислят ,че съм психично болен и да не ми обръщат внимание...
Но не им стана номера веднага разбрах за какво става въпрос...

В какво се изразява тормоза?
Не спират от сутрин до вечер да те подиграват, да ти коментират всяко едно твое движение, заплашват те, мъчат се да те манипулират, че те подслушват от телевизора от телефона и всякакви устройства, които имаш в стаята. Това е продължение на 3 години....

Как може да докажете, че сте жертва на Voice ot Skull (v2k) ?

  

Дугите начини по които може да си докажете, че сте жертва на Voice ot Skull (v2k) са:
Може да използвате само залепящо медно фолио и да си го залисите на ушните миди и така спирате да чувате гласовете на бандата на 90-95%.
Може също да тествате с тапи за уши така спирате да чувате гласовете на бандата на 70-80%, можете да, тестове и с други видове материали пак се намаля звука от гласовете на бандата лошото че не можете да изолирате гласовете на 100%.

Другите симптоми са:
Усещаш как бандата те облъчва с някакъв вид сигнал предполага се, че са микровълни, но не съм сигурен в момента се опитвам да си го докажа категорично. Имаш голямо напрежение в слепоочието и ако облъчването продължи доста време се появява и главоболие.(Как аз разбрах, че съм облъчван, Еми те не пират да спекулират с това. (Постоянно говорят облъчвай го до край да не го изтървем тоя.) И те като започнат да те облъчват веднага на мига ти се появява напрежението в слепоочието.)

Въпросът е как може да заглушим този сигнал?
Ако има хора, които са запознати технически с тези неща ще се радвам ако може да даде малко информация как може да заглушим сигнала. Аз до колкото разбрах се използват някакви тапи от този вид
https://jamexptec.com/ или се използва някакъв генератор на бял шум и той заглушава сигнала. Ако има хора, които са запознати с такава техника нека да сподели за да мога да тествам. И веднага ще публикувам резултата във форума.

Надям се в скоро време да си реше проблема с тази Пловдивска банда...

В момента се води раследване предполага се, че тази банда се намират на Пловдив ул. Филип Македонски 29 - 72.
Когато имам повече информация ще е публикувам. Ако някой има информация за въпросното лице "Черния" или има информация за бандата ще получи награда от 1000лв. Нека пише на лично съобщение.

Тази дидективска агенция вече е решавала такакъв случий www.vayl.bg

Редактирано от ivan Hristev
Линк към коментар
Share on other sites

Човек, така като гледам, за да може да бъдеш "облъчван" с подобен speaker,  то требва да има източник и фокусираност към твоето местонахождение.

Ми решението е просто, но и би било една проверка! 

Баш в момента едва ли ще е супер лесно да пътуваш, но все имаш възможност да отидеш някъде в планината. Някое планинско село с евентуални възможности за нощувки и най-вече път до него, който позволява да "засечеш" дали някой те следва с превозно средство. От Пловдив към Родопите имаш доста възможни маршрути, по които няма толкова интензивно движение и на някоя отбивка в гората, без да те забележат би могъл да провериш дали те следват.

Направи две-три нощувки в някое село, с малко жители, където местните биха могли да ти кажат дали след теб са пристигнали други "почиващи". В балкана лесно можеш да си направиш пълна проверка дали и откъде те "облъчват" евентуално. 

Така, ако "гласовете" изчезнат ще е и една добра почивка.

Линк към коментар
Share on other sites

Да прав си! Бандата трябва да ти знае локацията. Това не е трудно да се разбере. Този  сигнал  от тази технология  идва от спътник. Ето малко инфорамция  как работи и по какъв начин  може да се излъчва сигнала и как може да бъдеш прехванат. Прочети тази статия, също може да прегледаш и коментарите, има много информация в тях.
https://www.learning-mind.com/remote-neural-monitoring-how-they-spy-on-your-thoughts/comment-page-7/?unapproved=347042&moderation-hash=3115c3ffa7bdb55a163d3fa7d2e66b02#comment-347042


 

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, kipenzov каза:

Човек, така като гледам, за да може да бъдеш "облъчван" с подобен speaker,  то требва да има източник и фокусираност към твоето местонахождение.

Ми решението е просто, но и би било една проверка! 

Баш в момента едва ли ще е супер лесно да пътуваш, но все имаш възможност да отидеш някъде в планината. Някое планинско село с евентуални възможности за нощувки и най-вече път до него, който позволява да "засечеш" дали някой те следва с превозно средство. От Пловдив към Родопите имаш доста възможни маршрути, по които няма толкова интензивно движение и на някоя отбивка в гората, без да те забележат би могъл да провериш дали те следват.

Направи две-три нощувки в някое село, с малко жители, където местните биха могли да ти кажат дали след теб са пристигнали други "почиващи". В балкана лесно можеш да си направиш пълна проверка дали и откъде те "облъчват" евентуално. 

Така, ако "гласовете" изчезнат ще е и една добра почивка.

Да прав си! Бандата трябва да ти знае локацията. Това не е трудно да се разбере. Този  сигнал  от тази технология  идва от спътник. Ето малко инфорамция  как работи и по какъв начин  може да се излъчва сигнала и как може да бъдеш прехванат. Прочети тази статия, също може да прегледаш и коментарите, има много информация в тях.
https://www.learning-mind.com/remote-neural-monitoring-how-they-spy-on-your-thoughts/comment-page-7/?unapproved=347042&moderation-hash=3115c3ffa7bdb55a163d3fa7d2e66b02#comment-347042


Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли, предлагам ти да спреш за малко да четеш в нетя и да се фокусираш в предното ми предложение. Проверката е висша форма на доверие.

Пък, ако "гласовете" не спрат даже и след два-три дни в някое село, то ще има два варианта. Ти все пак ми се струва, че си интелигентен човек и би ме разбрал!!!

Единият вариант е цикълът от мисли да се дължи на ОКР в следствие на стреса от конкурентната среда, в която работиш!

А другият е да са те "засекли" дистанционно по мозъчния ти сигнал (енцефалограмата), която със супер чувствителни измервателни прибори, инсталирани на шпионски сателит, който е минавал над селото, а след това е предал командата за следене на твоя сигнал в мрежата от сателити "Ешелон", е била декодирана и "изпратена" като резултат на "бандата на Черния от Пловдив". Той пък е платил за услугата от акаунта си в системата, използвайки пари от възнаграждението, което му е капарирал колегата ти в офиса докато те е "поръчал" и което вероятно е поне 100 000 лв.

При първият случай има как да ти се помогне! Даже може и в специализирания за това подфорум да опишеш кога са започнали "атаките" и по кое време се е зародила идеята на колегата ти да те срине психически, за да може хората да те насочат как да "блокираш" подобен цикъл от мисли.

При втория случай, е добре да намериш медна мрежа, или поне някаква тента с медни проводници. От нея можеш да си сглобиш Фарадеева решетка, която има свойството да възпира преноса на електромагнитни вълни. Да я поставиш в стая, в която можеш да прекараш известно време и през това време да се намираш във фарадеевата решетка. Ако "атаките" не спрат ти препоръчвам първия вариант!

 

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, kipenzov каза:

А другият е да са те "засекли" дистанционно по мозъчния ти сигнал (енцефалограмата), която със супер чувствителни измервателни прибори, инсталирани на шпионски сателит, който е минавал над селото, а след това е предал командата за следене на твоя сигнал в мрежата от сателити "Ешелон", е била декодирана и "изпратена" като резултат на "бандата на Черния от Пловдив". Той пък е платил за услугата от акаунта си в системата, използвайки пари от възнаграждението, което му е капарирал колегата ти в офиса докато те е "поръчал" и което вероятно е поне 100 000 лв.

Тука си  много прав!!!
Черния до  колкото  разбрах апаратура му струва  15 000лв той  преди това до колкото  рабрах  е  проучвал(те го наричат разработване на хора) и следял  други  хора. А още като е взел апаратурата първите  тестове  ги е направил върху  роми. Една жена от София  е  имала  същият проблем с  подобна  банда.  Аз работя  с една детективска агенция www.vayl.bg  която е решила проблема на въпросната жена от София . Въпросната агенция е тогава е намерила  тази  фирма https://www.sintistechnology.com/ . И тази фирма е поставила  4 пилона на всеки  ъгал на  сградата  и така са  създали фарадеевата кафез и  също  така тези  пилони освен, че са създали  фарадеевата кафез генерирали  и  бял щум и  жената е  успяла да се отварве от тази  софийска банда. До колкото разбрах  тази жена е дала над 200 000лв за  така защита. Тази  жена е успяла да осъди  въпросната банда на 5 години  затвор. Сега аз имам същия проблем  с  такава  банда от Пловдив. Ще пробвам  да направя  така фарадеевата решетка да видя дали  ще проработи. Ако  имате  някаква информация  как може да се защитим  от този  вид атаки  ще се радвам  ако  споделите в форума.

Линк към коментар
Share on other sites

Също мисля да пробвам  някой  от тези продукти но не знам дали ще проработят
QuFlexx Defender  - 297$ 

defender_quflexx_portable_front_shadow_new_200w.png.0e06242d47f1086228778f21c9a205a6.png


https://quwave.com/defender.html#personal

 

Това е мобилния 

Portable Defender  - 449$

defender_quflexx_portable_front_shadow_new_200w.png.21c302fde5f17e23f9365164b26eeb8d.png

 

https://quwave.com/defender-portable.html#1

 

Това е висок клас 

Quad QuFlexx Briefcase Defender - 1499$

quflexx_briefcase_open_side_shadow_250w.png.ff1f8b6d7af1ce95eada9d6f38a631a8.png

 

 

https://quwave.com/defender.html#briefcase

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли, за тези пари, аз поне бих инвестирал в психотерапевтични уроци, как да овладея процесите на мисленето ми, от които тръгват маниите за преследване и съответните "превантивни мерки за защита".

Не ме карай да се съмнявам в предното ми мнение, че си интелигентен човек, моля те!

"Отдръпни се малко настрани" от основния ти мисловен поток! Направи си един качествен анализ за какво мислиш, какви са презумпциите, които те "вкарват" в този поток, в какво се състоят като действията, които "ти диктува" преди всичко твоят Ум като решения?!?!

Де, бре, човек! Програмист си! Прегледай си мислите като масиви от информация и какви са ключовете, с които сглобяваш потоците.

Единият ти е - "мразят ме, искат де ме смачкат" => "поръчали са ме" => "спесименти на защитни устройства" => "прилагане на превантивни тактики".

Друг, който поне аз констатирам е - "перфектен съм=> "всичко, което правя е супер" => "някой ме погледна със завист=> "искат да ми навредят=> "хората са зли=> "целият свят е тесен=> "злото, което е решило цялото да ми се изсипе на главата=> "не съм единствен" => "в няколко сайта намерих хора, които страдат и трябва да им помогна=> ..... и от тук влизаш в горния алгоритъм => "спесименти на защитни устройства=> "прилагане на превантивни тактики"

Горе-долу "червеното" идва от параноя и е "непроверено твърдение". "Оранжевото" е "подвеждащо" и е "в покрепа" на субективното усещане и мнение на "червеното". "Зеленото" е индиферентно", а "синьото" е вече обективно, което вкарваш с ума ти за "замаскиране" на вътрешното напрежение от "червеното".

Лошо няма! Умът ни е инструмент, който при теб е доста развит като капацитет и скорост за обработка. Проблемът идва, когато не сме съзнателни за някой вътрешни чувства, породени от стреса в съвременния живот. Тогава целият потенциал на Ума "завива" в посока, продиктувана от ирационални чувства.

Аз поне от личен опит мога да ти споделя, че бях изумен каква невероятна "визуализираща мощ" има ума ни, и как при една стресова ситуация, бях влезнал в един "режим", " кофти филм", а пък като си направих "насрещна проверка" се оказа, че си въобразявам доста неща - непроверени. След "проверката", добре че охраната в бара ме познават, та не ядох бой, осъзнах заблудата си и в точно кой непроверени твърдения се "изместваше" мисловно-чувствения ми поток в "посоката на параноята".   В ЕДИН МИГ, да!!!, ако искаш ми вярвай дали е възможно (при теб със сигурност ще е така, поради интелекта ти), цялата картинка се "преподреди" и осъзнах как съм бил в заблуда. Е, верно, требваше да започна да "виждам" и негативните ми качества и да ги "внасям" в новата картинка на света и моето взаимодействие с него, ала да ти кажа полезно е - "приземява". Все пак старите хора са казали - "От високо лошо се пада!".

И не забравяй, че мисловния път, в който се движиш, ще те отведе до крайна десоциализация и невъзможност да прилагаш оптимално способностите ти в работни процеси. Изолация и "затваряне" в "рамките на филма, който се разиграва в ума ти, а в самият "филм" ролята на преследвачи ще се "заема" от редуващи се персонажи. Това е характерния модел наречен "параноя". Вземи мерки навреме - изследвай си мисълта и направи качествен checking с реалността, докато не си "навлезнал" в по-дълбоките фази, когато всеки човек ще ти се "вижда" като "жертва", а ти като "пророк-спасител". Силно се надявам да подходиш разумно!

Един жокер - Всички сме преследвани, светът е "затвор", да ма що другите се чувстват по-добре и това не ги вълнува, нима те нямат проблеми и кофти колеги, работа и т.н.?!?! Щото не знаят?!? Не бъде сигурен в това! Всички го знаят, но живота е ВЪПРЕКИ ТОВА, а не заради това!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...