Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Световен ден за медитация


Recommended Posts

Скъпи Приятели,

От 1952 г. хората на добрата воля от целия свят дават израз на това убеждение за единство и широко разпространен стремеж за обединена молитва и медитация, като честват Световния ден на Призива. Тази година той ще се празнува на 31 май 2007 г. в 18.00 ч.

Освен това, на 01 Юни 2007г. от 20.00 ч. в салона на Славянско дружество (ул. Славянска ? 6, ет.2) ще се проведе групова медитация с цел сътрудничене на предложената от настъпващото голямо пълнолуние благоприятна възможност. Всички желаещи да участват са най-сърдечно приветствани.

Редактирано от Васил
Линк към коментар
Share on other sites

Каква огромна сила е медитацията! В някои от най-разпространените с престъпност райони на САЩ изследванията показват, че броят на престъпленията намалява, след проведени групови медитации от доброволци. Какво би се случило, ако светът дори и за ден се отдаде съзнателно на това преживяване! Какво Буда поле би се създало само! Тогава всички чудеса ще бъдат възможни за нас. И това не е всичко.

О, Щастлив Ден!

:sorcerer::thumbsup2::whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Привет aratron,

Поздрави за темата ! :feel happy:

Интересно ми е да разбера - как протекоха сбирките и планират ли се нови в България. Ако да - моля те драсни някои ред - драс-драс... :thumbsup2::dancing yes:

Поздрави

П.С.

"Гдето са двама или трима събрани в мое име, там съм и Аз всред тях." :3d_053:

Редактирано от Приятел
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако желаете вижте на какво попаднах току що - нямам идея каква организация или група представлява авторката /ако модераторите сметнат че не е за този форум - да не се притесняват :hypocrite: /- но ми звучи добре:

http://www.spiralata.net/kratko/articles.p...g=bg&pg=215

е може би пътуването с кораб ...

:v:

Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасно начинание! Но си мисля, че макар и да не можем да пътуваме, всеки мислено и с Любов в сърцето си може да изпрати своите мисли и пожелания за свързване със Земята... Още повече, че на едно друго ниво всички сме Едно :hypocrite:

Нека Светлината и Любовта бъдат с нас! :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...