Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Какво мислите за любовта от първо чуване?


Ванката

Recommended Posts

  • 3 years later...

За мен гласът носи много информация за личността. Преди да видя човека, искам да го чуя. Не бих се доверила на очите си, но на ушите си да.

Освен това ми е много приятно да слушам определен тип мъжки тембър. Общо взето мога да изпадна в транс и слушам не думите, а енергийните вибрации.

Мъжът в който се влюбих не е красавец. влюбих се в гласът му, който ми казваше неща, които съм жадувала да чуя. След като се срещнахме, впечатлението ми не се промени. Времето показа, че това, което чух в началото, със " затворени очи " е било истина.

Линк към коментар
Share on other sites

Темата е една възможна версия даваща отговор на въпроса защо хубави и млади момичета избират(?) стари и съсухрени мъже? Ще да е заради гласа, а не както носи мълвата: имали много пари и незнам си какво още...

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че и това се преекспонира и митологизира. Любов от първо чуване - едва ли. По-скоро това е първият реален контакт между двама човека, които дотогава не са се виждали. Огънят може и да се запали до някаква степен, но много са по-важни живите срещи.

А и знаейки с точност защо е създадена конкретната тема, нещата имат друг и реален отенък. И тази любов приключи с .. последно чуване :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...