Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Призив за помощ към духовни помощници


ahav

Recommended Posts

Здравейте!

Имам известни езотерични познания. Около мен и близките ми се случват неприятни неща, това е някакъв вид негативна енергия, не мисля че става дума точно за магия. След известно стабилизиране, през последните две-три седмици тези неща са се засилили сериозно и има опасност нещата от енергийно ниво да преминат на физическо с много застрашителна сила.

Молбата ми е - може ли някой да ми каже призив, с който да потърся помощ от духовни помощници от силите на доброто? Има ли някаква формула или заклинание, има ли някаква група, към която мога да се обърна? Имам духовни помощници по метода Силва, но последните дни трудно се свързвам с тях и мисля, че не са достатъчни.

Може би проблемът е в самия мен, не знам, но вече трудно контролирам нещата. Ще помоля за бърз отговор, проблемът наистина е спешен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей аhav

на няколко пъти почвам да ти пиша и все ме спират...

преди да напиша каквото и да е, ще те помоля, ако желаеш, да погледнеш тази тема ...

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=536

+ хубаво ще е да си помислиш/дадеш равносметка за какво точно използваш Силва ...

според мен по подходящ от този призив надали има, може да пробваш ако искаш:

Отче наш

Ако мислиш, че това не е за теб/че няма да ти помогне...може да потърсиш

тук

пък вече каквото/както го усетиш

Горе главата и поздрави

Редактирано от Приятел
Линк към коментар
Share on other sites

Помисли, че всичко, което ти се случва е за да научиш нещо и е за добро... Има изпити в живота ни, някои ни правят по-силни /с вяра/, други ни казват, че нещо трябва да променим...

Опитай да разбереш посланията. Молитвите помагат. :smarty::yinyang::angel:

Линк към коментар
Share on other sites

май пропуснах

понякога положение подобно на тoва, което описваш, способства за по - бързото развитие, израстване..., така че...кой знае ;)

В крайна сметка всичко се оправя/си идва на мястото :feel happy:

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Ahav, Бялото Братство си има специфични методи, които работят, даколкото си свързан с Него и ако това, което искаш да избегнеш, не е зряла карма, защото тогава вече е късно! Предлагам ти да започнеш с песента на Учителя "Фир Фюр Фен", след това прочети 91 псалом, а накрая използвай силата на Пентаграма. Ето какво казва Боян Боев в книгата си "Акордиране на човешката душа" т.3:"При случай на нужда или във време на опасност човек може да направи следното: да образува около себе си Пентаграм. Отначало ще го направи мислено, после ще го изпише с ръка и накрая да си послужи с трите изречения, които споменах.(1.В изпълнението Волята на Бога е силата на човешката душа 2.Бог толкова възлюби света, че даде Своя Единороден Син, за да не погине всеки, който вярва в Него, но да има живот вечен 3.Търсете първом Царството Божие и Неговата правда и всичко друго ще ви се приложи - м.бел.) Препятствията, които има, ще се разпръснат. Пентаграмът е мощно средство, с което човек може да бъде запазен от външни пречки и препятствия и от вътрешни борби с лоши сили.

Притежава ли човек Пентаграма, трябва да работи за Славата Божия. Ако човек го използва правилно, тогава Пентаграмът ще бъде източник на богатство и благословение. Ако иска човек да се ползва правилно от Неговата сила, трябва безвъзвратно да реши в себе си да служи на Бога и да няма връщане назад.

Пентаграмът е ограда. Пентаграмът е светлина. Когато човек е в опасност, ще си представи, че държи Пентаграм пред себе си, като с дясната ръка хваща лъча на Правдата, а с лявата - лъча на Истината и насочва върха напред към обекта, като казва:"В Името на Господа Исуса Христа Нашего, моля Господа, Великия и Силния, да стори благоугодното пред Неговите очи".

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо не може да предпази човека от кармата или от Волята, която сочи, че сега е моментът тя да се чисти. Ако става дума за това, Волята на Бога трябва да се приеме просто. При тежки състояния помага молитва. Важно е състоянието в критични ситуации - тогава се правят важни стъпки, към добро или към зло (по-добре първото).

И все пък първият въпрос е кое създава у теб този страх? Не бива да има страх, независимо какъв е проблемът. Магията действа само ако човек й вярва и има съответна негативна програма на подсъзнанието, за която тя да се закачи. Не й давай възможност. Имай чисти мисли и нещото не ще те докосне.

Чети 91-ви псалм. Силна предпазна функция има.

Но ето ти и една формула, която също е много силна:

Нищо реално не може да бъде застрашено.

Нищо нереално не съществува.

В това лежи Божият Мир.

Линк към коментар
Share on other sites

ahav,колко дълго ползваш метода Силва и Как?

Това е важно,човек трябва да има пълното съзнание за това което върши.

После след като имаш езотерични познания ,би трябвало да си запознат с дълбочината на нещата.

Всяко учение си има доста мощни формули ,като най силните от тях са на древни езици.

Ако просто събираш информация-забрави.

Можеш да си навлечеш още повече неприятности или пълен енергиен хаус.

Не можеш да призоваваш сили добри сили които не познаваш.

С какво ще ти помогнат ватанските формули например ,ако изобщо идея си нямаш от учението -с нищо.

Обърни се към това в което вярваш и което познаваш.

Ако познатите ти и ползвани духовни призиви не ти помагат :( сгафил си нещо ,но само чрез тях ще се поправиш.

Иначе все едно аз да изричам мюсюлмански молитви ,след като дори не съм виждала Корана.Безмислено е.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за отговорите и помощта.

:) Използвах някои от нещата, а други ще изпозвам за в бъдеще. Появиха се и теми за размисъл.

Много интересни ми бяха темите с дадени линкове за негативно въздействие. Според мен

основният проблем е точно в лесна податливост на чужди негативни въздействия и страхове, трябва обаче да разровя в причината, за да открия първоизточника и първопораждането. Това е доста отдавна и решението ще трябва да го търся в по-дългосрочен план, явно ще трябва да променя някои неща в себе си. Иначе открих негативно въздействие и в настоящето, ще го неутрализирам доколкото е възможно.

Но с такива най-вероятно тепърва ще има да се сблъсквам много като всеки човек и просто трябва да повиша своята устойчивост.

Методът Силва използвам отскоро (2-3 месеца) и само за здравословни неща. Определено не съм го използвал да търся материални придобивки . :angel:

Благодаря пак на всички! Усмивки и повече слънце! :)

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:

радвам се че нещата са потръгнали

Успех

:feel happy:

LSP

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...