shivani Posted May 26, 2008 Report Share Posted May 26, 2008 Ако смятате, че имате право на избор, както всеки един европеец, то моля, включете се! http://www.bgpetition.com/lipsa-na-izbor-p...rane/index.html Не е реклама! Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.