Ася_И Posted August 20, 2008 Report Share Posted August 20, 2008 Мисъл на деня - 19 Август 2008 г. „Тази година Бялото Братство ще има своята среща на 19 Август. Не си правете илюзия, че вие сте от Бялото Братство. То всяка година си има своята среща. Искам да не сте невежи! Бялото Братство се състои от човешки души, които са свършили своята еволюция от хиляди години. Те се събират всяка година и определят съдбините на всичките народи. Сега с тяхната среща ние правим своята среща на Земята. И те са на Земята. Ако вие вървите правилно по тоя път, и вие ще бъдете някога членове на това Братство, а сега сте само служители. В Послание към евреите има нещо засегнато от ап. Павел за това.” Из Двата принципа, 8.VIII.1920 г. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.