Ася_И Posted September 3, 2008 Report Share Posted September 3, 2008 Мисъл на деня - 4 Септември 2008 г. “Защо Земята е студена на Северния полюс? Човешкият егоизъм е Северният полюс. Двата полюса са образец на онзи ужасен егоизъм, който съществува в сърцата на хората и на всички живи същества. Ако хората решат да живеят по Бога, и двата полюса ще се стопят и ще бъдат тропически места. Било е време, когато Северният и Южният полюс са били тропически места.” Из Бяга в Тарсис, 26-а НБ, 6.VI.1937 г. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.