Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Последна Акция по залесяване с Бял бор в София - 3 Май


Recommended Posts

Последна пролетна акция по залесяване!

3.05.2009г. 10.00 ч. Централен вход на Северен парк.

Оказа се, че в базата на Северен Парк има над 1500 дръвчета за залесяване.След като залесихме 755 фиданки(Общо с първата Акция 837бройки), фактически остават около 600-750 незасадени фиданки от Бял бор на изчакване.

Така, че още от сега насрочваме следващата акция! Празниците идват и е много вероятно да нямате възможност да дойдете! Все пак това е най-подходящата дата!

Последна Пролетна Акция! Всеки който желае може да получи дръвче, което да залеси където пожелае(стига да не е сухо или преовлажнено място).

Част от работата ни ще бъде поливане на всички засадени фиданки с Биологично активна тор(от Екофермата в с. Костиево). По този повод искаме да споменем, че всяка помощ ще бъде добре дошла! Предварително ще се направят разтвори.

Начало 10.00 часа

Дата: Неделя 03.05.2009 г.

Моб.тел. за контакти Vivatel: 0878973054 - Доброволци

E-Mail: greenteambg@gmail.com

Място: на последна спирка на автобус 86, централен вход на Северен парк.

Информация за мястото на събитието - ТУК

Който е в София, може да се включи!

Успех и весели празници!

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм участвал в такива мероприятия.Не знам как се засаждат дървета,не знам дали с нещо мога да ви помогна.

Доста шантаво ми се струва да отида някъде сам където никой не познавам.Не че съм тотално антисоциален, но не съм свикнал да се доверявам на чужди хора.Докато се запозная с някои и акцията ще свърши.Ако някои от клуба ще участва(особенно който познавам) ще се включа с удоволствие.

Ужас, тъпите лопати не са стигнали миналата акция за всички. :3d_130:

То ще има ли смисъл само да почиствам парка от боклуците без да засадя дърво? :3d_142: То и аз като съм сам някъде в различна обстановка се чувствам като дърво. Ако някой от клуба отива да ми пише да се видим.Може и сам да отида,не знам.

Редактирано от Теодор
Линк към коментар
Share on other sites

tomodashi,

на предишната акция имаше хора, които също като тебе не знаеха как се засаждат дървета, но се убедиха, че в цялата процедура няма нищо сложно. И аз не познавах хора, когато за първи път се включих в подобни акции, но важна е идеята и целта, която искаш да постигнеш, а хората ще опознаеш постепенно. А когато спеделиш идеята с някой друг, работата ще бъде голямо удоволствие. А после ще се почувстваш доста приятно. :)

Равносметката.

На 3 ти май са се включили около 49 души - 541 залесени фиданки Бял Бор!

Доброволците са били по-малко хора от миналия път, заради дългите празници.

Акцията е преминала много добре, хубавото време е помогнало за ентусиазма и приятната работа.

Поздрави на всички доброволци, които са били в София, и са успели да се включат!

Снимки

Редактирано от Теодор
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...