Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рубрика "Лично усъвършенстване"


Guest azbuki

Recommended Posts

Предлагам тук, вместо в отделни теми, да се публикуват всички въпроси и отговори на теми като удължаване или скъсяване на крака, ръце и други органи, посявка на зъби, одиране и смяна на кожата, изтръгване на косми и т.н, с традиционни и нетрадиционни, физически или енергийни методи. Идеята ми е при това стремежът към лично усъвършенстване и съответно намиране на себе си у различни хора да се обедини на едно място и с това темата да стане извор на информация за бъдещи потребители, които се вълнуват от подобна тематика.

Започвам с някои примери на хора, открили себе си по този път:

Тук и тук.

П.П. Предлагам модератор на темата да е Кристиян. Ниското му iq е гаранция, както той сам се изразява, че докато размахва ножа няма да мисли за нищо друго и ще ви скълца правилно.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Аз не си падам по модата...и модераторстване...А нещата, по които не си падам, ако се наложи да има "клъц", ще е без упойка...А това не е хуманно най-малко...Така че- не съм съгласен с предложението, съгрлсен съм с IQ-то, и съм си планирал само толкова "клъц", колкото мога и да закърпя...

Освен това- аз от духовно развитие не разбирам..Духовното развитие ми звучи като "раздвижване на въздуха", пък раздвижения въздух се нарича "течение". Така че, едва ли е нужно да обяснявам за духовните течения...освен това, че нямо човек, който да се е подложил на духовно течение, без да е настинал...Така че, който иска да е здрав- да не стои на течения...пък ако ще и духовни да са... :3d_125:

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам тук, вместо в отделни теми, да се публикуват всички въпроси и отговори на теми като удължаване или скъсяване на крака, ръце и други органи, посявка на зъби, одиране и смяна на кожата, изтръгване на косми и т.н, с традиционни и нетрадиционни, физически или енергийни методи. Идеята ми е при това стремежът към лично усъвършенстване и съответно намиране на себе си у различни хора да се обедини на едно място и с това темата да стане извор на информация за бъдещи потребители, които се вълнуват от подобна тематика.

Започвам с някои примери на хора, открили себе си по този път:

Тук и тук.

П.П. Предлагам модератор на темата да е Кристиян. Ниското му iq е гаранция, както той сам се изразява, че докато размахва ножа няма да мисли за нищо друго и ще ви скълца правилно.

:thumbsup2: Исках да предложа нещо подобно, но не се сетих да го формулирам по твоя брилянтен начин.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

с традиционни и нетрадиционни, физически или енергийни методи. Идеята ми е при това стремежът към лично усъвършенстване и съответно намиране на себе си у различни хора да се обедини на едно място и с това темата да стане извор на информация за бъдещи потребители, които се вълнуват от подобна тематика.

Много интересна тема.

Но преди това предлагам да се отделят всички тези методи.

Това включва силата на мисълта, йога, китайска медицина, акупунктура, рейки, жива вода и много други.Но преди това е добре да се разделят на групи. B)

Линк към коментар
Share on other sites

Ето нещо за размисъл от Учителя:

"Излишъкът на нещата създава злото и щом се изчисти злото и остане самата сграда, остава Доброто. Когато нашето тяло се гради и съгради, излишъкът ще падне в нисшите сфери и този излишък ще стане творческа основа на друг свят."

Годишна среща на Веригата 1907г.

Та може би малко повече трябва да се замисляме за отговорността която носим самоусъвършенствайки се.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...