Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Имам въпрос ...! - 2


Guest НиколаДамянов

Recommended Posts

Guest НиколаДамянов

Здравейте!

Във предишната тема "Имам въпрос...?" ясно бях изложил мотивите си за необходимостта от подобна тема.

В това второ издание целите и мотивите се запазват, а който иска може да си ги припомни в предходната тема.

Днес ме впечатли едно изказване на Венцислав в темата "Карма, прераждане,...Изход ?!?", което породи доста въпроси в мен...

Цитирам:

...

А както се спомена, наближава жътва.

Именно във връзка и с нея Автадес пък създава и голям брой природни души, непритежаващи Божествена искра. Те наистина приличат на преродени животни.

Венцислав, би ли разяснил малко повече за тези "природни души, непритежаващи Божествена искра" ...?

С какво те се различават от тези, които имат Божествена искра ?

Каква роля и функция им е отредена на тези души ? Смисъла на това творение ?

Има ли начин тези души някога да приемат Божествена искра? Те еволюират ли ?

Дай примери от настоящето за такива души ?

Благодаря ти за отговорите предварително !

Поздрави.

п.п. ВАЖНО! (повтарям го от миналата тема) – принципно адресата на въпросите не е в задължението да отговаря, ако няма разположение за това.

Администраторска бележка: Когато една тема е затворена от админ / модератор, моля не отваряйте друга подобна.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest НиколаДамянов

Замислям се за себе си - какъв запален идеалист бях.

Търсех материали за пренатално възпитание преди 10г., когато за това не се говореше, нямаше инфо...

А сега станах поизморен реалист.

...

Viki3, би ли споделила нещо повече за изводите ти и равносметките (преди и сега!), за които си се замислила?

Защо се оценяваш преди като "запален идеалист"? Това лошо ли е ? Къде си сбъркала?

А как сега си се поизморила и си станала "поизморен реалист"? Какво те измори?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...