Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Четирите лични числа в нумерологията


tara

Recommended Posts

Здравейте всички,

Много често срещам израза "четирите лични числа". Какво представляват тези числа? Как се пресмятат?

Благодаря на всички, които ще ми отговорят. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Има много нумерологични системи. Ето една от тях - за мен специално всичко което прочетох е 100% вярно. Всичко е безплатно и автоматично на сайта 123numerology.com. Има и обяснения как се правят изчисленята! Успех в пътя!!! :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, приятели! Орлин, благодаря за добрия линк.

Тара действително има различни системи.Аз съм запозната и ползвам следните числа:

1.Число на душевния стремеж ЧДС– събират се стойностите на всички гласни бъкви от трите имена

2.Число на осъществяването ЧО(т.н.латентно/неизявено его)-сума на стойностите на съгласните букви

3.Число на израза ЧИ – сумата на всички букви от цялото име

4.Число на активността ЧА– сума от буквите на малкото име

5.Число на наследствеността ЧН – сума на стойностите на буквите на бащиното и фамилното име

6.Число на пътя на живота ЧПЖ – сума на деня, месеца и годината на раждането.

7.МаксиКосмично число МКЧ = ЧПЖ + ЧА + ЧН и т.н.

Има още като например – предупредителите на живота(трите кармични урока) , имаме обобщено максикосмическо лично число, число на деня, число на годината. Тара, кои точно четири числа всъщност имаш в предвид. Ако пропускам някое моля допълни.

Вече има преизобилно информация на всякакъв вид носители и преносители.

Винаги е интересно по пътя към Себепознанието.....път по който всъщност всеки наш резултат какъвто и да е той е ПОСТИЖЕНИЕ за нас.

Успех на всички нас търсещите Истината.

Любов+Светлина+Мир+Радост

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...