Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Родих се на Коледа


ris_78

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Белязани сме с това, че всеки празнува рождения ден на Христо от Юдея вместо твоя. А погледнато от веселата страна, целият свят ти празнува рождения ден - ама на онова в теб, вечното, дето е зад личността ти - вечното, което е във всеки. А на твоята личност и остава всеки един ден да и е рожден и да не забравя преходността си! И докато не го забравя, да се радва на мига, да цени всяко вдишване и трудност и лесност!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Интересна тема, много ме заинтересува, защото моята майка също е родена на 26 декември.Вярно е, че не и е лек живота.Тя просто свети за мен.Да ми е жива и здрава, съдба!Такъв е бил избора,  да се появи между тези хора, да им помага.  

Линк към коментар
Share on other sites

pavletA според мен не е без значение дали си се родил на 25.12 или на 26.12. Темата е за датата 25.12-тоест точно на Рождество Христово.Племеницата ми е родена точно на 25.12 и е кръстена на моя баща който за съжаление почина на 25.12.2000 сутрина на Коледа.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...