Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Добро утро! Да започнем деня с усмивка :)


Eлф

Recommended Posts

123400300318.jpg

И още в духа на пролетта:)))))))))))))))

mobot_spring2007-4.jpg

img_149991_1313920_r.jpg

img_149991_1314168_r.jpg

img_189966_1223725_r.jpg

img_149991_1606934_r.jpg

spring-blossoms.jpg

25.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да започна с усмивка. Трудно ми е. Тази сутрин рано почнах с това, че отидох на една приятелка от института, която ми е и съсед, да помагам за преместването (да влачим боклуци в колата). Мислех си, че се местят с приятеля си някъде другаде, а то какво, тя се изнасяла. Имат дете на около годинка...

Не разбирам. Около мен всички се разделят. И нямам усещането, че от това стават по-щастливи...

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Добро утро ,момичета ! Пожелавам успешен ден на всички и по-вече положителни емоции! Дано моето настроение стигне до вас!thumbup1.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Включвам се към поздравите на Марсин.Пожелавам ви много вдъхновение в днешния ден.

00038.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добро утро! Не мога да не започна този ден с усмивка,щото днес сякаш е различен от другите дни,усещам хармония между хората- поздравявам се с хора,с които само сме се виждали /не се познаваме/,че и си пожелаваме добро!:thumbsup: Виждам отстъпват си реда ,когато чакат- много ме радва всичко това!Щастлива съм от този факт,щото винаги ме е притеснявала растящата тенденция към отчуждяване на хората един от друг ! Колко е хубаво когато всички/дори и непознати /да сме "група"Желая на всички весел и успешен и хармоничен ден! 59.gif

Редактирано от марсин
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...