Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Илюзионисти - David Blaine ...


sweet_dreams

Recommended Posts

Здравейте!Надявам се повечко хора от този форум да са гледали нещата,които Дайвид Блейн прави,за да могат да ми отговорят какво ще кажете за този човек?Колкото и дълго да търся обяснение за магийте му не мога да намеря нито едно.Как мислите поредния човек опитващ се да ни пробута евтин номер или притежава някаква невероятна дарба???

Линк към коментар
Share on other sites

Доколкото знам, става дума за един бритaнски илюзионист, напр. бе престоял към 40 дни в една клетка във въздуха на обществено място, без да поема никаква храна... Аз лично мисля че това е забавно, но нищо повече, макар че не знам какво друго е правил. Може би друг ще добави.

Любов + Светлина + Радост + Мир

:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами дават го по програмата AXN.Прави "street magic".Прави невиждани неща,фокуси или магии пред непознати обикновенни хора.Например имаше един случай когато момиче трябваше да напише името на свой много скъп човек на листче хартия.И Дайвид незнаеше какво е името само взе листчето запали го удари си го в ръката и на ръката му се изписа името.Има много други неща,които прави.Лекува птички,съживява мухи? :blink: Левитира.

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Здравейте, приятели!

Така е които не гледаме телевизия не сме наясно по темата.А относно поздрава...

Дааа... :1eye::1eye::1eye::rolleyes::feel happy::harhar::P

:hypocrite: Любов+Светлина+Мир+Радост

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Здравейте!Надявам се повечко хора от този форум да са гледали нещата,които Дайвид Блейн прави,за да могат да ми отговорят какво ще кажете за този човек?Колкото и дълго да търся обяснение за магийте му не мога да намеря нито едно.Как мислите поредния човек опитващ се да ни пробута евтин номер или притежава някаква невероятна дарба???

Ако искате да разберете много неща не само за David Blaine ,но и за много както и световни така и български илюзионисти можете да влезете в този сайт: www.bgmagic.blogspot.com

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...