Jump to content
Порталът към съзнателен живот

За "свързването" с "мъртвите"


марсин

Recommended Posts

Не знам дали трябва да пускам тема / ако не-модераторите да ре6ат как да процедират smile.gif/.Татко ми си отиде миналата година и аз постоянно си "говоря "по моему с него - разказвам му , моля го за помо6т, паля му све6тички у дома,обаче/не на гроба му-далече и трудно ми е/.В началото като го питах къде е - ми отговаря6е веднага, а сега е по-късен отговора му ...Та въпросът ми е -гре6а ли в поведението си към татко / някои пък твърдят,че не трябва да се притесняват ду6ите.../ и мога ли да се ориентирам по качеството на огъня на све6та за състоянието на татко ми?

п.п Дано не изпростявам прекалено за някои king.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Не, не смятам че изпростяваш, но смятам че молитвата и изпращането на любов и светлина към баща ти ще е по- ценно от всичко. Така постъпих аз когато моят татко почина. Сега го усещам в мислите и със сърцето си. Усещам че ми изпраща много сила, любов и подкрепа. Аз също продължавам да изпращам молитви, светлина и любов към него и така между нас общението е истинско и непреривно.

Избери си молитвеник и опитай. Този който ползвам аз е молитвеника от Учителя. Ако искаш можеш да си го отвориш от ТУК. Молитвите ще повдигнат както неговата така и твоята душа, а другото може и да навреди. Не го твърдя със сигурност, но така си мисля.Пали си свещички ако искаш, но не се опитвай да гадаеш по пламъците и да привикваш духът му, а просто се моли. Молитвата е истинският метод дарен ни от Бога hypocrite.gif. Поздрави!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

... но не се опитвай да гадаеш по пламъците и да привикваш духът му, а просто се моли. Молитвата е истинският метод дарен ни от Бога hypocrite.gif. Поздрави!

като гледам пламъка на свещта имам предвид състоянието на татко ми,не го викам,а само си му говоря...Щото съм чувала,че когато пламъка не е плътен,а се пресича,това означава,че духът страда-това имах предвид smile.gif.Благодаря за молитвеника,ще го разгледам и ще избера нещо подходящо за нас!thumbup1.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Дори и да страда ти не можеш да помогнеш. Единствената истинска и реална помощ идва от Бога, но Той няма да се намеси без молитва, защото имаме свободна воля, но пък е дал съвършен метод и път, за тези които искат с искреност, любов и по свобода да Го следват. Това е което мога да споделя с теб. Поздрави. Желая ти Любов и светлина!

П.П. Както споменах и по- горе, ако свещта ти помага да се концентрираш- прави го, но истинската работа е с молитвата. Добре е човек да запали свещта в себе си. Това иде да ни покаже този символ.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Дори и да страда ти не можеш да помогнеш. Единствената истинска и реална помощ идва от Бога, но Той няма да се намеси без молитва, защото имаме свободна воля, но пък е дал съвършен метод и път, за тези които искат с искреност, любов и по свобода да Го следват. Това е което мога да споделя с теб. Поздрави. Желая ти Любов и светлина!

П.П. Както споменах и по- горе, ако свещта ти помага да се концентрираш- прави го, но истинската работа е с молитвата. Добре е човек да запали свещта в себе си. Това иде да ни покаже този символ.

thumbsup.gif,особено с Молитвеника ! Успешна седмица yinyang.gif!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...