Jump to content
Порталът към съзнателен живот

11.06.2010 - Прожекция на филм за Учителя в София


Recommended Posts

Прожекция на документалния филм "Животът е притча" (реж. Мария Ташева, България, 71 мин.) на 11.06.2010 от 19.30 ч. и на 17.06.2010 от 16.45 ч.

Документален филм за Учението и делото на Учителя Петър Дънов (Беинса Дуно). Красивите и величествени гледки на Рила и вдъхновяващото Слово на Учителя ни пренасят в магията на лятната Духовна Школа на Бялото Братство.

Дата: 11 юни 2010 г. Час: 19:30 - 20:30 Място: Евро Синема Улица: бул. Ал. Стамболийски 17

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи гледай филма. Заличката беше за 20-на души и беше пълна догоре. Филмът беше магичен!

Линк към коментар
Share on other sites

Да, филмът е приятна импресия. И понеже много уважавам екипа, ми е доста неприятно, че някой си прави публични прожекцийки с вход (6 лева!!!) без дори да ги уведоми.

3d_156.gif

Редактирано от Светлата
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Светлата,

не се ядосвай, добре е, че не са искали по 10 лв.. Не смущавай сърДцето си, защото Доброто ще го напусне. Може би в случая има приложение на закона : "кесаровото кесаря, Божието Бога". Можели, някъде в интернет да видя филма или да си го сваля, понеже не съм от София и немога да го гледам?

Поздравче за всички :

http://www.youtube.c...h?v=2VjjQvbRpfY

Линк към коментар
Share on other sites

alma9, има го тук в Портала, можеш да го изтеглиш от тук.

Светлата, жалко, че така се е получило...не бях запозната. Нека екипа на филма си потърси правата.

Хубаво е, когато хората имат възможност да гледат филми за Учителя...дано за напред да е по правилата.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...