Иво Posted June 28, 2010 Report Share Posted June 28, 2010 На 28 юни 2010 година от 18,30 часа в Министерство на културата, зала 17 ще се състои представяне на книгата на художничката Радка Левордашка - "Благодаря Ти, Учителю". (вход откъм бул. "Ал.Стамболийски") Подробности за книгата може да видите тук. източник veselinvalchev1981 1 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.