Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
veselinvalchev1981

Филмът "Срещи с Петър Димков (1981) "

Recommended Posts

Един прекрасен документален филм ,има го в kolibka.com ,много интересни неща споделя за Българската история ,за Богомилите .Има и оше един филм за него там " Лечителят Петър Димков (2007) " - Петър Димков (2007) - Петър Димков (2007)

Сподели това мнение

Да, филмите за Петър Димков са много хубави. Ето повече подробности за живота и делото му:

По стъпките на Учителя: Животът и делата на Петър Димков – Лечителя

Петър Димков - Учител, Лечител, Общественик

Спомени от излекувани

Петър Димков е автор на "Наръчник по природно лекуване и живеене", 3 тома, издаван още през 1939 г.

48956c52f436ca49e3ba87ebdfc9b3d4.jpg

от

ПРОБУЖДАНЕ - сайта на Павел Лазаров!

Ето го новогодишният ми подарък за теб, скъпи читателю. Това са 50 страници от безценния оригинален "Наръчник по природно лекуване и живеене" на Петър Димков в 3 тома, издание 1939 г. Книга е преследвана и унищожавана безмилостно от болшевишкия режим, на власт след 1944 г. Ще рече, че от нея са останали единици (за сметка на многобройните й фалшификати). И ето, че една "единица", измъкната кой знае как от болшевишката клада и пропита още с пушека й, ме намира 60 години по-късно на кьошето на "Патриарха" и "Витошка" в София, за да ми каже нещо важно. Нещо много важно, може би жизнено важно - за изцеляването на тялото ми, за да може чрез него духът ми да се материализира и твори възможно най-пълноценно.

Съвестта не ми позволява да задържа за себе си този паметник на човеколюбието. Ето защо сега ти сервирам тези страници, а по-нататък ще добавям и другите, за да застигнат и изцелят и теб, и децата ти. Тези странички обясняват как да преобразиш живота си, посвещавайки всеки ден по 15 минути от времето си само на себе си. Гимнастика + измиване за 15 минути дневно, за да си здрав и пълноценен винаги! Изпитах го, работи безотказно!

Корицата и първите 4 странички са тук. Следващите 45 са тук.

Редактирано от sawme

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this