Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Филмът "Срещи с Петър Димков (1981) "


veselinvalchev1981

Recommended Posts

Един прекрасен документален филм ,има го в kolibka.com ,много интересни неща споделя за Българската история ,за Богомилите .Има и оше един филм за него там " Лечителят Петър Димков (2007) " - Петър Димков (2007) - Петър Димков (2007)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Да, филмите за Петър Димков са много хубави. Ето повече подробности за живота и делото му:

По стъпките на Учителя: Животът и делата на Петър Димков – Лечителя

Петър Димков - Учител, Лечител, Общественик

Спомени от излекувани

Петър Димков е автор на "Наръчник по природно лекуване и живеене", 3 тома, издаван още през 1939 г.

48956c52f436ca49e3ba87ebdfc9b3d4.jpg

от

ПРОБУЖДАНЕ - сайта на Павел Лазаров!

Ето го новогодишният ми подарък за теб, скъпи читателю. Това са 50 страници от безценния оригинален "Наръчник по природно лекуване и живеене" на Петър Димков в 3 тома, издание 1939 г. Книга е преследвана и унищожавана безмилостно от болшевишкия режим, на власт след 1944 г. Ще рече, че от нея са останали единици (за сметка на многобройните й фалшификати). И ето, че една "единица", измъкната кой знае как от болшевишката клада и пропита още с пушека й, ме намира 60 години по-късно на кьошето на "Патриарха" и "Витошка" в София, за да ми каже нещо важно. Нещо много важно, може би жизнено важно - за изцеляването на тялото ми, за да може чрез него духът ми да се материализира и твори възможно най-пълноценно.

Съвестта не ми позволява да задържа за себе си този паметник на човеколюбието. Ето защо сега ти сервирам тези страници, а по-нататък ще добавям и другите, за да застигнат и изцелят и теб, и децата ти. Тези странички обясняват как да преобразиш живота си, посвещавайки всеки ден по 15 минути от времето си само на себе си. Гимнастика + измиване за 15 минути дневно, за да си здрав и пълноценен винаги! Изпитах го, работи безотказно!

Корицата и първите 4 странички са тук. Следващите 45 са тук.

Редактирано от sawme
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...