Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Марлагет

Усукване на косата

Recommended Posts

Въобще не съм на мнение, че усукването на косата е някакъв толкова вреден навик, който трябва да се изкорени. Спокойно, няма да се оскубеш до последния косъм ;).

Сподели това мнение

Здравейте ,открих сайта интересувайки се от

Невербална комуникация по време на пренаталния процес

благодаря за статиятаsmile.gif След това пък попаднах на тази тема и бих искала да споделя моят опит.От дете също имам този вреден навик-усукване на косата.31.gifКакво ли не изчетох,как ли не се опитвах да се откажа,но не би.Дори подстригването на косата не ме спря,винаги се намира едно снопче което можеш да си усукваш.

В крайна сметка вече не си спомням дали прочетох някъде или хомеопата ми го каза.Усукването на косата се дължи на дълбоко стаена вина.

Не ми беше нужно много време,за да намеря вината.Нея ми я бяха натрапили родителите ми.Израстнах в проблемно семейство ,семейство в което скандалите бяха нещо обичайно.Цялата вина за тяхното нещастно съжителство се стоварваше върху мен.В момента в който разбрах това,усукването намаля драстично.За съжаление вината насаждана от раждането ми,не можах да я изкореня,но имам поне малък напредък.Страшно много ми помогнаха и утвържденията на Луиз Хейangel.gif с две ръце препоръчвам книгата и "Излекувай Живота си".

ИВО,радвам се да те "видя" yinyang.gif не знаех,че си админ тук smile.gif

п.с.сега видях шрифта голям-малък-голям ,нещо съм объркала извинявам се за което hypocrite.gif

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this