Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Работи се лесно и приятно, хахах.Не знам какво си си наумила да рисуваш ?

Може пейзаж някакъв навън примерно .

Но какво стана с колажите ?

Вземи си все пак лепило и цветни хартии и една ножичка.А пък и сухите пастели ще оправим.

Сподели това мнение

Ей сега ще пусна тема .

Сподели това мнение

За колажите отдавна е готово всичко :3d_052: И шапката вече е налице - сега ще мъдрим мрежата как да закрепим - ние девите сме така всичко трябва да е готово 10 дни по-рано.... да сме сигурни

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

Аз се чудя дали да не си взема една рамка с изпънат сатен и да направя един батик, ама са ми доста тежки и бурканчетата с бои. Ще видим, май в Ямбол ще рисувам аз.

На 28 и 29 ще има гости на занаятите в Малко Търново, предполагам, че ще има и демонстратори сред тях, ще е интересно да се види между другото.

Сподели това мнение

Ина възникна въпрос за храната :3d_146: (ние как да останем гладни - дева, телец и лъв???) - да си носим ли нещо от Хасково или можем да купим нещо от родни производители в Малко Търново?

А, и да допълня - като една съмняваща се дева, съм попитала двуцифрено число хора тук дали са ходили в Малко търново - отговорът винаги е един - вместо да кажат да, винаги отговарят "ООО много е красиво там!"

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

Има много хранителни и зеленчукови магазини в Малко Търново, вземете си храна само за из път.Преди време правеха страхотен хляб в града, редили сме се на едни дълги опашки като малки и докато се приберем хлябът ставаше на половина, хахах.Но не знам дали все- още работи хлебозавода.Разбира се хляб има при всички положения, ахха.Зеленчуците са супер по това време. Има и млечни продукти в магазините.

Сподели това мнение

Шапките са ни готовии :3d_069: С Емко приличаме Зоро и неговата възлюблена.

Ще ви донесем да опитате от нашето домашно сирене и кашкавал и от дворските ни домати. Да видим могат ли да се конкурират с тези на Малко Търновските баби. :3d_002:

Ина, имаш ли идея къде сутринта можем да потанцуваме - някаква полянка близо до града, на високо място? И ако може и слънцето да посрещнем, ще е супер изживяване.

Сподели това мнение

До колкото знам базата се намира точно до парка/градския парк/, там ще има полянки всякакви и ще може да си изграете паневритмията без проблем..

Сподели това мнение

При мен се очертава свободно място в колата. next2u за сега не е потвърдил пътуването си. Тъй, че ако има желаещ, моля добре дошъл е. Хем ще сме голяма компания, хем и по-евтино ще ни излезе пътуването. :3d_149:

Сподели това мнение

Приготвяте ли се?Тръгваме ли? :3d_097:

Сподели това мнение

Аз съм тука вече , чакам ви. :)

Сподели това мнение

А аз няма да мога, за съжаление. То затова и не исках да потвърждавам по-рано, че не зависят само от мен нещата.

Приятно изкарване и да споделите впечатления и снимки после!

Сподели това мнение

Здравейте, аз тръгвам утре в 8 и ще пристигна около 2 ч най- късно. Очаквам обаждания от всички, когато пристигнат.Най- вече от Мария- София, която трябва да посрещна. До скоро !

Сподели това мнение

Ние вече сме събрали багажа - май ще сме първи на мястото на събитието :3d_151:

Друго си е да живееш в Хасково :3d_081:

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

И аз благодаря сърдечно най-напред на Ина и Диди,които се заеха да ни съберат на едно прекрасно място .

Петима модератори и няколко приятели на Портала се събрахме и три дни заедно бяхме.

Аз персонално искам да благодаря още на Александър,Креми и Мария -София,че ми помогнаха на принципа-приятел в нужда се познава. :3d_053:

Впечатленията от посетените места все още са сурови и необработени.Усещам как се връщам към картини и мигове ,така,че да ги осмисля по-пълно.Странджа наистина е мистична и много интересна.Благодаря ви приятели,че бяхме заедно и преживяхме чудесни мигове в красиви места.

Накрая,много ми се иска да отправя призив към всички хора:

Мили хора,нека не пипаме и не променяме нищо в местата,които посещаваме.Нека запазим природата си чиста .Всяко нещо,което е от вън внесено е чуждо тяло и замърсява.Моля да не оставяме следите на нашето човешко присъствие,Това променя енергетиката на тези чисти места.Само да видите ,как изглежда чудното място с интересно и екзотично име -Индипасха ,след като ние (хората)сме решили,че можем да си оставим дреха там,за да ни се помогне (кой и как чрез предмет мили хора) Странна е нашата нагласа да търсим винаги помощ вън от себе си.Друг пример е ,че напоследък интересът към мистичното и непознатото изпраща хиляди хора на 7-те рилски езера.Няма лошо,даже е чудесно,но моля да не превръщаме Езерата в място за плаж .

Светъл ден и седмица на всички.

Поздрав най-сърдечен.

Редактирано от Розалина

Сподели това мнение

Здравейте отново във виртуалното пространство приятели! Благодаря за хубавите мигове и за обмена на информация и опит. Имаше много различни, интензивни преживявания и аз като Розичка сега анализирам, връщам и си дообяснявам някои неща... Има интересни снимки и ще опитам да ги кача...

До скорошни, нови срещи! :3d_137::3d_047:

Сподели това мнение

Благодаря и аз Мария - не знам защо, но когато разбрах, че и ти ще дойдеш, вече бях напълно спокойна, че каквото и да се случи, всичко ще е ОК.

Снимките са в Галерията - аз давам линкове към тях. Моля и останалите да качват снимките в раздела за Странджа - тук -временно - после ще ги отделим в папка за срещата.

Сподели това мнение

Благодаря на всички за срещата в Малко Търново и най вече на Ина, която предварително ме беше спечелила с брилянтните си постове във форума, а сега и с присъствието си, всекидневно ни обграждаше с внимание, развеждаше из градчето през тези 3 дни от сутрин до вечер. Деликатна, ерудирана и... тихичка, последното качество за съжаление не се котират много в България.

Най-впечатляващо беше посещението на тайнствената гробница, където енергийни щитове охраняват гробницата на египетската царица Бастет. Почувствахме енергията, която в непосредствена близост до входа направо те отблъсква! Жалко че виденията в определен ден и час са изчезнали след взривяването на скалата.

Върнахме се в станцията и трябваше на бързо да си събираме багажа, да хапнем и... потеглихме на дълъг няколко стотици километров път. Според мен, по-добре би било посещението на Бастед да беше първия ден, за да може после вечерта да споделяме живите си впечатления.

Не мога да подмина и нещо неприятно, което ще споделя, за да извлечем поуката и да се усъвършенстваме при бъдещи срещи. Недемократично и еднолично беше нарушен предварителния план при посещението на Индипасха - да паркираме колите в края на асфалтовия път, и няколкото километра черен път да извървим пеша, но със странния мотив на Диди: "...хайде, че Аз бързам и нямам време!" бяхме вкарани в тесния изровен, чакълест off-road път Това е заявено на първата кола, аз бях последна кола и само ми махнаха с ръка да ги последвам. Според мен, коректното беше да се сподели и обсъди от всички, да се предупреди че пътя е черен, чакълест с дълбоки коловози и дупки, и при всеки опит за маневра отстрани те стържат бодилите на надвисналите над тесния път храсти.

Един разумен и тих глас е предлагал вместо това да отидем на Мишкова нива но при нас, тези с тих глас обикновено не ги чуваме... а би трябвало.

На Индипасха скалите бяха отрупани с ето с тази езическа атракция (зад човека): мръсни чорапи, гащи и тениски! 027948396.jpg?r=0

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

:) Eх Алекс, пропуснал си обсъждането просто. Аз обясних точно колко километра е до там, какъв е пътя, как ще прецените. Дори и тук бях писала, че пътя е равен и много приятен за ходене пеш. Единствения проблем беше, че трябваше да се върви в двете посоки повече от 4 -5 часа. Затова всички решихме да тръгнем с коли. А това за бързането, кога го чу, не знам, та аз останах и след вас на реката :)

Няма значение вече, съжалявам, че остана с неприятни впечатления от съботата, вероятно и аз не съм доизговорила нещата както трябва, случва се. Надявам се да се реванширам някой ден :)

Редактирано от didi_ts

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега