Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Безсънието - как да го преодолея


Recommended Posts

 Здравейте г-н Баев,

пиша ви по повод на безсънието, което ме съпътства от дълго време. Преди спях средно всяка втора нощ, но напоследък спя 2 пъти по 1,5 - 2 часа на всеки 3 дена и то през деня. През нощта сън не ме лови. Налага се да започна работа след средата на месец юни, а ако не спя през нощта няма да мога да работя пълноценно. Напрежението в тила, което ме съпътстваше преди отшумя, моят баща напоследък е по-спокоен, но се тревожа за майка макар и да не го показвам явно и да се чувствам по-спокойна в последно време. Чувствам, че нервната ми система се възстановява постепенно. Храня се до голяма степен здравословно - не употребявам кафе, цигари, алкохол, безалкохолни напитки, захарни изделия, месо; избягвам белия хляб и внимавам със солта; наблягам на плодове и зеленчуци, но си хапвам и друга храна поне 3 пъти дневно. Апетитът ми дойде едва преди 2 - 3 дена.  Моята майка миналата година е развила заболяването Паркинсон. Зная, че то не се лекува и затова не смея дори да се информирам за него в интернет. Моля посъветвайте ме как да се справя с безсънието и тревогите за мама! Благодаря ви за вниманието!

 

Цвета, вие имате два поста в друга тема.Сегашният ви въпрос е свързан с поставените там въпроси, задайте  го там.Ако държите Орлин да ви отговори, трябва да го потърсите в друг форум.

Редактирано от д-р Тодор Първанов
Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...