Jump to content
Порталът към съзнателен живот

За приятелството


Лиула

Recommended Posts

Не видях такава тема. Може и да има, за което се извинявам.

Аз цял живот имам изключителни хора около себе си. Приятели - да , благословена съм :) Надявам се, че  и вие.

 

Затова, нека поговорим за приятелството и как се случва то. Наистина добрият приятел е по-ценен от всичко, по-дъхав от канела, ако ти се припие чай, по-дързък, ако трябва да те "набие", по-добър от майка.

По-близък от самия теб, в часовете, когато искаш да си насаме със себе си.

 

Много измерения има, много посоки, но все в един път - на любовта. Темата е послание, към моите прекрасни приятели.

Не крия чувствата си никога, затова, едно огромно благодаря на моите приятели, най-вече за търпението им и за обичта им.

Обичам ви и аз. Вие сте най-безценния ми дар.

Бъдете благословени!

Линк към коментар
Share on other sites

Теми сигурно има, но нека и тази има своя собствен живот, защото е започната с благодарност! 

И аз благодаря за всички приятелства - и за тези, които са всеки ден до мен и ме обичат такава, каквато съм... И за тези, с които се виждаме рядко, но душите ни са все заедно... и за тези, с които никога не сме се виждали и може би няма да се видим и прегърнем никога на живо, но са важни пътеводни светлини в живота ни... 

Благодаря и на тези бивши приятели, които се отдалечиха от мен, защото им беше трудно да приемат новото ми аз. Благодаря и на тези, които не се опитаха да се сприятелят дори, защото пътищата ни са в различни посоки и сме от различни вселени.... засега... 

Линк към коментар
Share on other sites

Да, сещам се и още нещо - колко пъти сме казвали "благодаря" именно на тези наши скъпи хора.

Понякога, само една усмивка и докосване по рамото струва колкото 100 фрази на подкрепа. Трябва да се научим да ценим онова, което имаме тук и сега, в реално време :)

Линк към коментар
Share on other sites

Приятелството--случва се,без да го мислим и планираме, и е чудо ,едно от чудесата на живота. То е дълбока връзка,не само на ниво душа, а по-дълбоко.

Мисля,че е приемане,уважение и любов,и не само това.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, чудесна тема! 

 

Имам приятели, с които нямаме нужда да се виждаме. Но знаем всичко и, макар отдалечени сме си близки. Благодаря на приятелите, които са ми подавали ръка  в трудни мигове и са били на своето място, в сърцето ми...

 

Имам много нови, виртуални приятели, които също по някакъв начин са ми близки... Благодаря!  :3d_064:

Линк към коментар
Share on other sites

Опитвам да си отговоря, как се случва все пак? Не мога за сега. Може би,като приемаш безрезервно,като нямаш предубеж дения, или.....?

Боже,как искам всичко да си обясня.Стига ми и това ,че го има.И то е като красотата.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво отличава приятелството от всички други отношения? Аз на себе си съм дала отговор с една дума - СВОБОДАТА. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...