Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Още го обичам


Kohinor

Recommended Posts

Здравейте! Наскоро се разделих с приятеля ми, запазихме приятелски отношения макар и да не сме се виждали и чували по телефона от две седмици. Запознахме се миналата година на Speed Dating. Оказа се, че както за мен, така и за него това е първата сериозна връзка. Още по-интересното е, че много исках, страшно много исках приятелят ми да се казва Александър, да е със сини очи и да е зодия рак. И всичко това той го притежаваше, както и това че като мен не може да кара колело, кола и също така не може да играе карти като мен. Като тийнейджърка ми се беше случило нещо неприятно и обещах на на Господ, че само на Мъжа с който съм ще го споделя. Успяхме да създадем чудесно приятелство, наши шеги, много се смяхме и забавлявахме, играехме като деца (аз съм на 27, а той е на 25), карахме се, аз го ревнувах. И в еди монент той поиска да се разделим. Каза, че тръпката я няма и иска да се разделим, аз не съм била идеалната. Също така каза, че ще останем приятели, ако времето покаже пак ще се съберем.  В един момент нещата станаха по-сериозни и каза, че не е готов за това и не знае какво иска. Пътувахме много, правихме много щури неща, , но явно го исках само за себе си, може да се е почувствал задушен, може пък темперамента ми да го е стреснал.

 

 

 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Може да е всичко това, но може да е и нещо за което изобщо не се сещаш. 

Линк към коментар
Share on other sites

Не виждам въпрос, пък и да зададеш такъв, е доста нереално да очакваш отговор за нещо което явно ти си проспала. Аз би заложил на това, че просто се е хванал с друга...

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...