Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Elena 1


Recommended Posts

 

 

Здравеите, моля ви като специалисти да дадете диагноза на състоянието и да ми дадете насока как да се справя с него.Всичко започна 2013 лятото постояанно чувство на умора и която се засилваше с времето след около година започнах да изпитвам чувство за тревожнот за щяло и нещяло ,паралелно с това в личен и служебен план имах много стрвс което доведе до нещо като криза по време на работа ,схванаха ми се ръцете и краката и не успяах да помрадна почти час. слeд което с такси се прибрах в кьщи ,след тази криза развих страх че сте полудея ,отидох на лекар правеха скенер на главата вземаха крав изследванията бяха в норма. Отидох на невролог каза че е невроза изписа деанксит които пих няколко месеца но не пoмогна и го спрях ,чудех се как да си помогна и реших че смяна обстановката сте подеиства добре и заминах за чужбина ,отначало всичко трагна добре но  остановяването тук отидe много стрeс и пoчнах да чувствам  безсилие ,слабост в краката и ватрешно безпокoиство .Появиха се и крампи в краката и болки в гьрба .И дригото което ме притеснява е вчера мисла ми се привиждаше един прилеп в стаята и ме страх да не полудявам .вьзможно ли е страх да св появяват зрителни заблуди ?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...