Jump to content
Порталът към съзнателен живот

"Мысли на каждый день" (25.06.18 - 01.07.18)


Recommended Posts

25.06.18

Я даю новый закон: «Люби каждое дерево, каждый цветок, каждое животное как самого себя». ...Я перевожу старые законы на новый язык для того, чтобы они были всеми поняты и исполнены.
Каждое живое существо – трава, дерево, цветок, животное – выражение какой-то идеи...

Иго Моё

 

Аз поставям нов закон: „Обичай всяко дърво, всяко цвете, всяко животно като себе си“. ...Аз превеждам старите закони на нов език, за да бъдат разбрани и изпълнени от всички.
Всяко живо същество – трева, дърво, цвете, животно е израз на някаква идея...

Моето иго

Линк към коментар
Share on other sites

26.06.18

Растения представляют самую грандиозную художественную выставку. Они – страницы великой Божественной книги.

Лечение  цветами (спектра)

3.11. Лечение цветами

 

Растенията представляват най-великата художествена изложба. Те са страници от великата Божествена книга.

Лечение с цветове

Линк към коментар
Share on other sites

27.06.18

Самое главное – осуществить связь с цветами и, когда эта связь осуществится, Божественное от цветка перейдёт к тебе и изъявится тебе. Через цветы проникнет свет, Божественное, и перейдёт к тебе. Это важно.
Все цветы связаны с разумными существами.

Развитие новых органов чувств

 

Най-главното е да се направи връзка с цветята и като се направи тази връзка, Божественото от цветето ще премине в теб и ще ти се изяви. През цветята да мине светлината, Божественото и да премине в теб. Това е важното.
Всички цветя са свързани с разумни същества.

Развитие на новите сетива

Линк към коментар
Share on other sites

28.06.18

Когдат цветы расцветают, это Божие благословение.

Доброта, разумность, Любовь

 

Когато цветята цъфтят, това е Божие благословение.

Доброта, разумност, любов

Линк към коментар
Share on other sites

29.06.18

Я пришёл, чтобы проявить Любовь, принести её на Землю. Это – моя миссия. ...Я учусь от Солнца. Хочу быть как Солнце, как плодовые деревья, как источники, как драгоценные камни, как всё хорошее в мире. Я учусь от всего...

Веду вас к Источнику

 

Аз съм дошъл, за да изявя Любовта, да я донеса на Земята. Това е моята мисия. ...Аз се уча от Слънцето. Искам да бъда като Слънцето, като плодните дървета, като изворите, като скъпоценните камъни, като всичко хубаво в света. От всичко се уча...

Завеждам ви при извора

Линк към коментар
Share on other sites

30.06.18

Иной раз меня спрашивали: «Кто ты?» Кто же я?  Я – тот, кто наблюдает как Любовь сеет семя. Я – тот, кто видит как Мудрость вытягивает половину прорастающего ростка вверх. И я тот, кто видит как Истина его освобождает. Для этого я пришёл -- для этих трёх дел.

Вечное омоложение. Закон вечной молодости

 

Някой път са ме питали: „Ти кой си?“ Аз ли кой съм? Аз съм този, който наблюдавам Любовта, която заравя семето. И аз съм онзи, който гледам, как Мъдростта изтегля половината от поникващото растение нагоре. И аз съм онзи, който гледам как Истината го освобождава. За тия три работи съм дошъл.

Вечно подмладяване. Закон за вечна младост

Линк към коментар
Share on other sites

01.07.18

Я обращаю внимание и на самые малые дела. Когда ко мне придёт гость – я угощаю его чаем. Нарезаю лимон, себе кладу кусочек поменьше, а гостю – побольше. Я знаю, что в большом содержится искушение. Я руководствуюсь принципом: в малом скрывается благословение. И вы соблюдайте этот принцип.

Почему мы не могли

 

Аз обръщам внимание и на най-малките работи. Като ми дойде гост, аз го черпя с чай. Нарязвам лимона, на мене поставям по-малко парче, а на госта по-голямо. Аз зная, че в големите неща е изкушението. Ръководя се от принципа: в малкото се крие благословението, И вие спазвайте този принцип.

Защо не можахме

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...