Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Чувствам се покъртително


Recommended Posts

Здравейте. Чувам гласове, които ми пречат да мисля, да говоря, да върша някаква работа. Всичко е доста трудно с тях, но те и хората не го разбират. Даже, когато мисля за самоубийство, те ме игнорират и ги усещам как го искат. Чувам възклицания и смях. И не знам на кого са. Иска ми се да не ги чувам. Искам и аз спокойствие, но това никога не става. Плаче ми се, че не мога да направя нищо, за да ги разкарам. Те ми дават чувство за игнориране, и така не мога да изразя гнева си, и това ми пречи, защото съм доста нестабилна и лабилна. Иска ми се и аз да съм, като нормалните хора. Но, уви това май няма да стане скоро. Как мога да не се влияя от тях или да спра да ги чувам? Така съм вече 6 години и ми е писнало от тях. Искам да умра. Мисля, че те ме направиха слабохарактерна и, ако може би не ги чувах щях да съм по стабилна, но съм сигурна. Имам чувството, че съм полудяла вече. Трудно се справям с всичко и имам нужда от внимание, но не от тяхното, а от на хората вниманието. Те ме мъчат през цялото време и се чувствам странно. Имам постоянно чувство за безпомощност и не мога да се справя с нищо, много е трудно всичко.

Редактирано от ivebeenfindingyou
Линк към коментар
Share on other sites

Спешно потърсете психолог!!!!! 

Редактирано от Андрей Филипов
Линк към коментар
Share on other sites

Психолог-психотерапевт по-късно. Спешната нужда засега е от лекар-психиатър. Не се бавете - лекарят ще ви помогне. Гласовете изчезват, когато лекарят ви предпише подходящ медикамент и го приемате редовно, по схемата.която ви е дал. Тогава ще бъдете далеч по-спокойна, ще можете да живеете живота си много по-стабилно и качествено. Има изход - казваме ви го. От вас остава да ни послушате! Консултирайте се редовно с психиатъра си за уточняване действието на медикаментите и дозата!  

Редактирано от Орлин Баев
Линк към коментар
Share on other sites

Потърсете д-р Владимир Сотиров. http://privatepsychiatry.org/lawyers/d-r_vladimir_sotirov/

Линк към коментар
Share on other sites

преди 3 часа, Орлин Баев каза:

Психолог-психотерапевт по-късно. Спешната нужда засега е от лекар-психиатър. Не се бавете - лекарят ще ви помогне. Гласовете изчезват, когато лекарят ви предпише подходящ медикамент и го приемате редовно, по схемата.която ви е дал. Тогава ще бъдете далеч по-спокойна, ще можете да живеете живота си много по-стабилно и качествено. Има изход - казваме ви го. От вас остава да ни послушате! Консултирайте се редовно с психиатъра си за уточняване действието на медикаментите и дозата!  

Аз взимам лекарства, но те не ми помагат

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, ivebeenfindingyou каза:

Аз взимам лекарства, но те не ми помагат

Ако не помагат, значи има нужда да се промени нещо - доза, самите лекарства или комбинацията им. Непременно се посъветвай с лекуващия те психиатър. Има много видове медикаменти и комбинации от тях - трябва да помагат! 

Линк към коментар
Share on other sites

Мило момиче, разбирам, че се чувстваш гневна, неразбрана. Искам да знаеш, че ТИ СИ нормален човек и не си по-малко значима от всяко човешко същество!
Моля те, потърси психиатъра си, както са те посъветвали вече, сподели му. Има медикаменти, които ще ти помогнат да се подобриш, да живееш живота си с желание и радост! Ти можеш да се справиш с тези гласове, аз съм сигурна в това. Ето, виж, пишеш тук, ние ти отговаряме - има хора, на които им пука, не искаме ти да страдаш.

Продължи да ни споделяш тук, в темата, как е минала срещата с психиатъра ти, какво те е посъветвал.

Дори в момента да се чувстваш в безисходица, знай, че изход има и МОЖЕШ да живееш спокойна и радостна своя живот!  

Линк към коментар
Share on other sites

преди 2 часа, Ines Raycheva каза:

Мило момиче, разбирам, че се чувстваш гневна, неразбрана. Искам да знаеш, че ТИ СИ нормален човек и не си по-малко значима от всяко човешко същество!
Моля те, потърси психиатъра си, както са те посъветвали вече, сподели му. Има медикаменти, които ще ти помогнат да се подобриш, да живееш живота си с желание и радост! Ти можеш да се справиш с тези гласове, аз съм сигурна в това. Ето, виж, пишеш тук, ние ти отговаряме - има хора, на които им пука, не искаме ти да страдаш.

Продължи да ни споделяш тук, в темата, как е минала срещата с психиатъра ти, какво те е посъветвал.

Дори в момента да се чувстваш в безисходица, знай, че изход има и МОЖЕШ да живееш спокойна и радостна своя живот!  

Благодаря ти! Ще кажа на психиатъра си.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...