Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Основната превантивна мярка е ---да спреш най-после да четеш в нета за болести.

Спри бе, момиче!

Сподели това мнение

Искам да кажа само,че аз имам човек в рода с това заболяване Психоза и под редовен стрес 2години и след опит с отравяне с лекарства и алкохол не след дълго го отключих и аз Никога не съм се страхувала,че ще полудея, но при мен си имаше предпоставки за това Тези хора, които постоянно се страхуват, че ще полудеят а няма предпоставка за това няма смисъл да си вгорчават живота, а по_добре да се доверят на Бог той знае какво прави и дори и човек да не е с всичкия си всичко е под неговия контрол Аз и двата пъти когато се разболях можех да умра но останах жива и съм благод а рна за това Тези хора, които се тъпчат с лекарства, а няма нужда от тях е по добре да се усетят н а време и да потърсят психотерапевт и да решат проблемите си, а не да се тъпчат с химии Искам също да кажа, че бях казала на болницата,че съм под стрес и ми изписаха Деанксит и от него се чувствах не както нормално и след няколко дни се отключи Психозата Аз винаги съм била от хората, които са вярвали, че ще са вечно и винаги здрави, но сега параноясях ,защото виждам реална заплаха за здравето си и ако има такъв вариант да избегна това заболяване късни дескинезии и някой може да ми каже вариат за намаляване на вероятносста от това ще съм благодарна Аз преди няколко месеца не знаех какво пия и нищо за лекарствата, които приемам и си бях като нормален човек, ако бях чела още във форуми за шизофреници и колко зле се чувстват сигурно щях да почна да си въобразявам, че имам проблеми, които нямам, но от друга страна, прекалената неосведоменост може да изиграе лоша шега Лошото е че мнозинството го шизофреници и хора, кои имар нужда от лекарства не ги пият,а други които просто имат страхове, но не се налаг с лекарство си съсипват здраветоТоя Деанксит трябва да го забранят да го изписват лични лекари на мен ми го дадоха на блистер и не прочетох за какво е ако знаех, че е невролептик и антидепресант щях да го хвърля Не съм лекар, но според мен това, че имам предразположеност към Психоза и тоя боклук ми обърка биохимиата на мо з ъка Мое мнение   Просто искам да знам, че това, че си живея с увереността, че всичко ще е наред да не направи така, че е можело да направя смяна на лекарства или нещо което е можело да предотврати дадна болест и да съжалявам после Няма нищо по лошо да съжаляваш за пропуснат шанс 

Редактирано от kukuvica123

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега