Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на съфорумци на Рила 2008


Recommended Posts

Borislavil също има желание да има такава среща.Той се качва около 15-16 .08.

Аз не мога да се кача , но ако искате съвет за датата -17 или 18.08.Тогава вече са се качили най- много хора.На 19 .08 .не е много удобно ,защото има празнични обяди ,екскурзии ,концерти.

Приятно и ползотворно изкарване на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Да, borislavil действително възнамерява да се качва на 16 август.:) Излизам и с конкретно предложение за среща на съфорумци - на 18 август в 18 часа пред входа на старата хижа.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще се кача на 2-ри август и ще остана може би до 9 вкл. Нямам нищо против да се срещна със съфорумци.

Малко трудно е човек да си направи описание когато няма някакви фрапиращи :-) отличителни белези и затова може да си уговорим среща на определено място и час /миналата година някой беше предложил стола на старата хижа "Седемте рилски езера", където е лагера, но той е доста малкък, така че може в близост до входа/. Може и да носим нещо в ръка, за да се отличава ме от останалите.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, borislavil действително възнамерява да се качва на 16 август.:) Излизам и с конкретно предложение за среща на съфорумци - на 18 август в 18 часа пред входа на старата хижа.

:) Аз се качвам на 14 август и оставам до 22 или 23 август, прието за среща на 18.08.08 в 18.00 :rolleyes: макар че няма как да не се засечем и преди това и по мероприятията също след като вече се познаваме.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще се кача на 15, а на 17 или18 ще сляза. Това е плана ми за сега, ако има изменение ще пиша. Бих се радвала ако се засечем с някого :)

Линк към коментар
Share on other sites

Както е предложил Борислав е най-подходящия момент, на 18-ти вечерта вече всички ще бъдат горе, понеже 19-ти е ключовият ден. На 20-ти някои започват да слизат вече, макар празника да е до 21-ви включително.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

С почването на житния режим с жена ми осъзнахме че трябва да станем вегетарианци.Тази година имаме намерение за празниците(18,19,20,21) да се

качим горе с малката ни дъщеря.Ако споделите малко информация за горе

ще е полезна за нас,че ще ни е за пръв път.

благодарим ви

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля , че този линк ще ви свърши най-добра работа за запознаване с условията на Рила, как протича самия лагер и какво е най-необходимо да си вземете! ;)

http://www.bratstvoto.net/vehadi/fr1n.html

Отидете на "традиции" от менюто и там разгледайте информацията която е дадена!Успех

Редактирано от mochito
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...