Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Банално, изневерява ми, в шок съм


stelllla

Recommended Posts

Иска да си я обучава, да му се възхищава, да е с нещо по - свежо, да му върви по свирката, да се чувства по - мъж. :D Това са възможни причини.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Жената е най- красива в 30-те. Леле колко са тъпи тия мъже.Недоносчета, изтъкани от конпенсаторно мислене.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Не зная откъде ни внушиха, че мъжете били активната страна в избирането, като... гледайки в природата как всеки мъжки индивид се пери, за да направи добро впечатление, но накрая женската е тази, която го избира...

Така че - Дами, вие сте на ход! Действайте! Микрофонът е ваш!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Лошото при мъжете че след 40г възраст, перченето става очевадно. Перчи се и същевременно се оплаква от съпругата си,от лошия си късмет, от целия си живот, пък вечерта се прибира при този същия живот. Така и някоя женичка много го харесва и съжалява, дали ще е 18г и той ще се чувства с нея като юноша, дали ще е по-възрастна дама, та тя ще е като майка му, все същото. Тръгне ли веднъж по този път връщане няма, само близките му могат да проявяват огромнато си любов и търпение.

Линк към коментар
Share on other sites

Горе главата! Това, което няма да го бъде, няма да го бъде! Насила не става!

Първият ми мъж ме остави заради друга жена с дете на 6 години. И дотогава особено не беше проявявал грижи, и след това също. Това си беше негов избор, който никак не беше в негова полза ( пропусна нещо много съществено в живота си, но това си беше негов избор, него съдя). Положихме усилия обаче и двамата връзката с детето да се съхрани. Никога не съм говорила на сина ми против баща му и неговата приятелка. Синът ни вече е 21 години. Баща му и сега му съдейства в работата и материално. Много ми помагаха при отглеждането бабите и дядовците.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...