Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Методът на д-р Кларк


Recommended Posts

Чували ли сте за този метод и какво знаете за него? Познавате ли хора, които са го изпробвали и какви са резултатите?

Вчера разговарях с жена, която твърди,че посредством този метод се е излекувала от диабет. От това, което ми каза и инфото, на което попаднах в нета, разбрах,че "чудото" на д-р Хулда Кларк се състои в успешната комбинация между изобретеното от нея просто електрическо устройство, наречено запер и тинктури и отвари от различни билки, съдържащи природните лечебни елементи, необходими за съответната болест. Тук можете да прочетете повече за метода и откритията й.

Линк към коментар
Share on other sites

Чували ли сте за този метод и какво знаете за него? Познавате ли хора, които са го изпробвали и какви са резултатите?

Вчера разговарях с жена, която твърди,че посредством този метод се е излекувала от диабет. От това, което ми каза и инфото, на което попаднах в нета, разбрах,че "чудото" на д-р Хулда Кларк се състои в успешната комбинация между изобретеното от нея просто електрическо устройство, наречено запер и тинктури и отвари от различни билки, съдържащи природните лечебни елементи, необходими за съответната болест. Тук можете да прочетете повече за метода и откритията й.

преди около половин година ми беше попаднал някакъв анализ за рака и май е бил точно на тази докторка. принципно може и да е права, НО в човешкият организъм си живуркат доволно много количество бактерии и бацили и принципно тези дребосъци не ни навреждат изобщо. една болест първо се появява върху емоционалното тяло и чак после рефлектира върху физическото и ако човек не се пребори с дадената емоция, то вероятността от разболяване е почти 100 процента... в случая с откритията на тази лекарка - тя лекува следствието, а не причината. лично за мен - да тя борави с по-меки методи, ако мога така да се изразя - все пак са билки, а не химия, но това е отново недостатъчно според мен...

иначе излекувани ще има, но въпросът е тези хора за винаги ли са се излекували или болестта отново изниква след година-две...

Линк към коментар
Share on other sites

Според събеседничката ми - при нея излекуването е било трайно, а същото се отнасяло и за други излекувани хора, които тя познава.

По принцип и аз мисля, като теб, Вещичка - най-важно е сами да преодолеем емоционалния си дисбаланс, който се проявява на физическо ниво във вид на различни болести. Но, когато осъзнаваме болестите, като необходимо зло, и сме готови да пристъпим към промяна вътре в себе си, понякога имаме нужда от някаква помощ "отвън", след което да продължим с ново съзнание. Важно е да не разчитаме винаги само на тази помощ.

Линк към коментар
Share on other sites

Но, когато осъзнаваме болестите, като необходимо зло, и сме готови да пристъпим към промяна вътре в себе си, понякога имаме нужда от някаква помощ "отвън", след което да продължим с ново съзнание. Важно е да не разчитаме винаги само на тази помощ.

тук си права, но пък се замисли колко от хората успяват да стигнат до "корена" на проблема си. в един момент ако едно се излекува, то друго започва да страда. приветствам тези, които са успяли да осъзнаят корена на проблема си - респективно на болестта си, но те са малцина...

знаеш ли, наскоро имах интересен разговор с дядото на моя приятелка. този човечец принципно за първи път го виждам и нали знаеш как възрастните хора имат навика да говорят постоянно за болестите си... та той се оплака, че преди 10-15 години някъде са му оперирали единия бял дроб, защото имал тумор там. евалата на доктора, че е успял да го спаси! но пък аз поразрових из спомените му и му обясних /с беглите си познания/ че ракът се предизвиква от стрес, а дробовете /както всъщност всички двойни органи в човешкото тяло/ се свързват с най-близките ни хора и с емоционалното ни приемане и отдаване на енергия към тях... та точно преди да се разболее дядото е имал спор за имоти със собствената си сестра и се скарали много лошо, при което той направо я е отписал от обкръжението си... когато поговорихме по-обстойно и дядото осъзна за какво става въпрос, но пък друг е въпроса дали го е приел вътре в себе си... дано за деденцето няма други здравословни ексцесии и си прекара спокойни старини!

но това ми е мисълта, че ако например някой осъзнае "корените" на едно заболяване - да той ще се излекува, но ако лекарите му помогнат, а той не го осъзнае след време ще има друг здравословен проблем и така до безкрай...

Линк към коментар
Share on other sites

Чували ли сте за този метод и какво знаете за него? Познавате ли хора, които са го изпробвали и какви са резултатите?

Вчера разговарях с жена, която твърди,че посредством този метод се е излекувала от диабет. От това, което ми каза и инфото, на което попаднах в нета, разбрах,че "чудото" на д-р Хулда Кларк се състои в успешната комбинация между изобретеното от нея просто електрическо устройство, наречено запер и тинктури и отвари от различни билки, съдържащи природните лечебни елементи, необходими за съответната болест. Тук можете да прочетете повече за метода и откритията й.

Книгата може да се свали от "Cпиралата"

Кларк, д-р Хулда Регер -Лечение на всички болести

От нея може да ползвате схемата на запера. Частите за направата на запер струват не повече от 5лв. Специалист, който разбира от електротехника може да го сглоби за около два часа.

Запера върши чудесна работа, когато има грип, ако се прилага 3 пъти дневно /3х7мин. с интервали между тях от 20 мин./- за ден два човек е отново здрав.Трябва да се пази диета /варени картофи или най-добре пълен глад/ и да се пие 2-3 литра вода на ден.

Зимата например синът ми вдигна висока температура 39 ,след две приложения със запер спадна до нормална и не се покачи повече.

За лечение на различни болести Кларк продава на сайта си запери с програмирани с честота според приложението.

Линк към коментар
Share on other sites

Този метод е много добър според мен. По чуждестранните форуми има много хора които са го пробвали и са постигнали добри резултати. В книгите на Хулда Кларк е описано подробно как се ползва запера - те са издадени на български, продават се и всеки може да ги прочете. В някои американски сайтове може да се купи и онлайн олекотена портативна версия на запера с литиево-йонни батерии разработена от Дон Крофт. Професионалната версия на запера е доста скъпа, но тя е нужна ако се лекуват по-тежки и упорити заболявания.

Метода работи ако прилагането на запера се съчетае и със съответната диета на хранене и чистене, които Хулда Кларк е дала в книгите. В България също се продава запера, но е самоделка и не зная до колко е надежден и ефективен - ако някой има опит може да сподели.

Аз открих един друг интересен уред - Радамир, за който руснаците твърдят, че комбинира технологията на запера с технологията за унищожение на вируси и бактерии чрез електромагнитни вълни, разработена от доктор Роял Райф преди много години и след това засекретена. Принципа е, че лошите клетки умират, а добрите не защото определени електромагнитни вълни поразяват определени клетки и просто трябва да се настрои съответната чистота на вълните поразяващи вредните паразити, вируси, бактерии. Този уред има и друг режим, в който симулира енергийна вибрация отговаряща излъчването на много на брой супер силни билки, като по този начин болестта се лекува чрез създаване на енергийни антипрограми - все едно сте приели вътрешно тези билки. Уреда дори има програма да симулира енергийно антитела така, че организма да унищожи заразата създавайки повече антитела.

Редактирано от Тошо Мастер
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...