Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Eлф

Добро утро! Да започнем деня с усмивка :)

Recommended Posts

Елфче, много е сладко това коте,60.gif .

Сподели това мнение

Мда и на мене ми хареса. proziawk.jpg

Лека нощ, на мен ми се приспа рано-рано. Оле затвори очички ми е на гости тази вечер...

http://www.vbox7.com/play:dbcb28d9

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Eхааа, колко носталгично3d_097.gif

Сподели това мнение

Благодаря Веско, едната веднага ще си я вградя в блога на първо време. След това може да намеря местенце и за другата. Аз обичам да откривам и да си събирам такива ценни неща. За съжаление не знам как става това с клиповете, иначе отдавна щях да съм се пробвала да сътворя нещо и аз. Мерси, това е ценна находка за търсача, продължавай в същия дух :sorcerer:

п.п. Всъщност имам идея и за двете вече :hypocrite:

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

И на мен много ми харесаха, въпреки че успях да ги видя за Добър късен следобедthumbup2.gif

Сподели това мнение

Една барманка и една елфица потропваха рано сутринта гимнастически упражнения за малките юнаци и то не на някоя полянка сред гората, а в един закътан (затъмнен) билярд клуб забравили напълно за вездесъщото трето око на шефа skype-37.gif. Добро утро, днес започва астрономическата пролет

minzuhari2.jpg

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Една барманка и една елфица потропваха рано сутринта гимнастически упражнения за малките юнаци и то не на някоя полянка сред гората, а в един закътан (затъмнен) билярд клуб забравили напълно за вездесъщото трето око на шефа skype-37.gif. Добро утро, днес започва астрономическата пролет

minzuhari2.jpg

Шефа го няма, излезе в безсрочен отпуск. Ще започна деня на поляната с цветята. Много ми харесва хумора за Шефа3d_146.gif

Сподели това мнение

17.jpg

Добро утро и Честита астрономическа пролет!!!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега