Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До 18ч. ! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Привет!

Бяхме 4 човека: Валентин, Криси, Жул и аз. Прекарахме добре! Беше ми приятно да се запозная с Валентин!

Надявам се пак да се организираме - този път на природа! Вече е лято и само от нас зависи!

Поздрави: Орлин

Линк към коментар
Share on other sites

Съжалявам, че не можах да дойда, и то не само поради валежа... Но се надявам, че ще има и по-хубави моменти по-нататък... Всичко добро да отишлите и на другите, до следващия път! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Орлин, жалко че не продължи по пътя с нас! С Валентин и Жул посетихме турската джамия. Невероятно красиво място !

Не мислех, че през този живот ще мога да влеза в нея :rolleyes: . Не знам Валентин как ги омая, за да ни пуснат /може би е казал, че сме двете му жени :3d_146:/!

Благодаря ви приятели! :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятели, толкова съжалявам, че ви изпуснах. :3d_104:

При нас дъжда спря в 18.15. Живея на 200 метра от джамията. Ако бях дошла Валентин можеше да ни представи за харем!! ( :3d_132: )

До скоро!

Линк към коментар
Share on other sites

Орлин, жалко че не продължи по пътя с нас! С Валентин и Жул посетихме турската джамия. Невероятно красиво място !

Не мислех, че през този живот ще мога да влеза в нея :rolleyes: . Не знам Валентин как ги омая, за да ни пуснат /може би е казал, че сме двете му жени :3d_146:/!

Благодаря ви приятели! :3d_047:

:D хаха, Криси, в джамията се влиза преспокойно и без да сме съставна част от харема. Но изискването е да покрием косите си.

Баня баши джамия иначе е един наистина прекрасен храм. Датира още от ХVІвек и е дело на най-известния османски архитект - Синан и неговата школа. Интересното е, че от два месеца интериорът й е преобразен в нова керамична украса и с облицовани с типичен изнишки порцелан и османска флорална керамична украса михраб, минбар, стени.

А днес - срещата наистина беше много приятна :)

Линк към коментар
Share on other sites

И все пак сте се организирали и сте прекарали добре, до колкото се вижда.

Съжалявам за това, че не можах да дойда и аз.

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, предлагам на 1-ви юли да посрещнем изгрева, на варненския плаж или на който плаж искате:-))))

Аз живея на много места, но със сигурност не и във Варна, далече съм, но обичам да пътувам. Какво ще кажете? Аз, а и други хора от форума сме там. А и не само от от портала. Хайде.

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, предлагам на 1-ви юли да посрещнем изгрева, на варненския плаж или на който плаж искате:-))))

Аз живея на много места, но със сигурност не и във Варна, далече съм, но обичам да пътувам. Какво ще кажете? Аз, а и други хора от форума сме там. А и не само от от портала. Хайде.

Съгласен съм :thumbsup2: Ще дойда ако се организира група от участници на форума.

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, предлагам на 1-ви юли да посрещнем изгрева, на варненския плаж или на който плаж искате:-))))

Аз живея на много места, но със сигурност не и във Варна, далече съм, но обичам да пътувам. Какво ще кажете? Аз, а и други хора от форума сме там. А и не само от от портала. Хайде.

Мона, чудесна идея, вдъхновяваща идея!! Аз съм ЗА! Сигурна съм, че би се получило прекрасно!

А що се отнася до броя на дошлите - той е без значение. Ако карахме на този принцип със сигурност нямаше да се срещнем тези 4 човека в София.

До 1-ви юли:)))))

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

С някои преки и косвени участници във форума се събрахме тази неделя на нестинарските игри в с.Българи беше страхотно и незабравимо Странджа е прекрасна особено ако се знае къде да се ходи.

А за Варна аз съм "за", очаквам обаждането. :dancing yes:

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Къде да се ходи, за да знаем и ние?

Освен това, което предложих за 1-ви юли, има и други места, които могат да бъдат посетени, освен варненския плаж...

Линк към коментар
Share on other sites

По принцип всички знаем ,че на 1.07 е джулая и тук в северна България се посреща на Камен бряг :) ,което е невероятно ,но това изисква една доста сериозна организация особено когато става въпрос за хора ,които не се познават.В южна България се посреща във Варвара също невероятно преживяване.

Така че на варненския плаж си е доста добро предложение въпреки ,че и там ще има доста хора мисля.

А после е по- лесно да се направи друга среща на по- хубаво място.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Привет, съпорталци!

На 20. 06. от 13 до 15.30 часа в Нов Български Университет, София, в зала 111, 2-ри корпус, ще се проведе публична лекция на тема: "Въведение в Юнгианската перспектива и интерпретация на сънища!". Лекцията се организира от клуб "Психолог", НБУ. Входът е свободен! В секцията НОВИНИ на форума същи има линк с информация за лкекцията и семинара след нея! Семинарът ще е в Рилски Манастир, като може да участва всеки (може би има ограничен брой места все пак...). Аз няма да бъда на семинара, но който може, ще е чудесно - особенои на такова сввято място с такъв въздух, излъчване и сила! По-долу пастирам инфо за лектора:

За нас е изключително удоволствие да ви напомним отново за предстоящото гостуване на д-р Ерел Шалит - юнгиански аналитик от Израел, член на IAAP (Международна асоциация по аналитична психология), член на ISPA (Израелско общество по аналитична психология). От 2002г. до сега, д-р Ерел Шалит е водещ на редица семинари в България, лектор на Международната конференция в Евксиноград (септември, 2003), от 2004г. IAAP Liaison Person на Българско Общество Карл Густав Юнг. Повече информация за лектора можете да получите на www.eshalit. com .

...

Бихме могли след лекцията да се съберем в някой от ресторантите около НБУ или да се разходим по поляните наблизо - има чудесна поляна!!! :thumbsup2:

Разбира се, сряда е работен ден... Но, който може, е добре дошъл! Лекцията ще е интересна, а и ще се видим след това!

Поздрави: Орлин Баев

Бъдете здрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Бяхме 4 човека: Валентин, Криси, Жул и аз. Прекарахме добре! ...

да :):thumbsup:

малко снимки

криси - орлин - jul

3nevskysj2.jpg

криси - jul - валентин

pict0023jq9.jpg

дамите сред цветя

pict0028ku1.jpg

pict0029tu0.jpg

...

julzj7.jpg

orlinam0.jpg

pict0045ev6.jpg

... изискването е да покрием косите си.

Баня баши джамия иначе е един наистина прекрасен храм. Датира още от ХVІвек и е дело на най-известния османски архитект - Синан и неговата школа. Интересното е, че от два месеца интериорът й е преобразен в нова керамична украса и с облицовани с типичен изнишки порцелан и османска флорална керамична украса михраб, минбар, стени.

А днес - срещата наистина беше много приятна :)

Да icon12.gif:feel happy::sorcerer:

pict0047lc3.jpg

pict0048dv5.jpg

pict0046ko8.jpg

pict0052xk3.jpg

pict0051bz8.jpg

pict0053dq0.jpg

в трамвая на път към къщи

pict0055vk3.jpg

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

Вальо, познах те:) Медитираш в джамията, която изглежда доста уютно-има къде да си седнеш и да помедитираш. :hypocrite:

Жалко че нямам карт-бланш да пусна снимката от нашата среща на Мадара...

Линк към коментар
Share on other sites

Вальо, благодаря ти за снимките! :feel happy:

~~~

Хей, а какво решихте за Джулая? Между няколко човека вече се заформи идеята да се срещнем на 30 във Варна. А Вие ще се включите ли, които четете?

Линк към коментар
Share on other sites

Между няколко човека вече се заформи идеята да се срещнем на 30 във Варна. А Вие ще се включите ли, които четете?

Аз бих искал да се включа. Зависи обаче кога ще е. 30-ти ми звучи разумно. Има ли вече определено време? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Бройте ме и мен, макар че ако е в смисъла на Джулай морнинг не съм сигурен дали бих искал да участвам в прекалено светско мероприятие. :hmmmmm:

Къде точно във Варна и в колко часа ще е срещата?

Линк към коментар
Share on other sites

Бройте ме и мен, макар че ако е в смисъла на Джулай морнинг не съм сигурен дали бих искал да участвам в прекалено светско мероприятие. :hmmmmm:

Къде точно във Варна и в колко часа ще е срещата?

Привет, Макс!

Незная какво имаш предвид под "светско". Аз също не пия алкохол, но се радвам искрено в общуването с хората. Е..не с всички се получава :) ...

Линк към коментар
Share on other sites

Бройте ме и мен, макар че ако е в смисъла на Джулай морнинг не съм сигурен дали бих искал да участвам в прекалено светско мероприятие. :hmmmmm:

Къде точно във Варна и в колко часа ще е срещата?

За сега не е определено точно място и час, ще се съгласуваме, като се съобразим с всички желаещи да се срещнем. Но на 30.06. до обяд във Варна, след което пътуваме до Камен бряг, може и там да останем през нощта и да посрещнем изгрева, мястото е вълшебно и диво. Отворени сме за още предложения.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...