Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология на професионалното ориентиране


fony

Recommended Posts

преди 9 часа, Донка каза:

За момента. Не е случайно това колебание и стремеж към дисциплиниране, към самостоятелен бизнес. Навярно нещата са започнали да назряват преди около година - тогава сатурн започна транзита в Козирог, а твоите важни Луна в съвпад с Юпитер са точно там. Сатурн изважда наяве скритите неща, иска сериозност и отговорност, иска реализация на плановете. При теб особено - тъй като това е твоят 5 дом - на творчеството, риска, индивидуализацията, реализацията на личността. Би трябвало през изминалата година доста неща, свързани с това,  което искаш да се занимаваш и с твоята личност да са се оформили и да очакват да ги реализираш. 

Сега добрата новина - Юпитер - планетата благодетел наближава същата позиция. Преди него и венера - сигнификатора - ще мине над тях. Това е в рамките на следващите няколко седмици. Добре е да се възползваш за нещо по-бързо реализиращо се. Основният период, благоприятен за начинанията ти, ще започне някъде около средата на тази година и в края ще бъде в кулминация. Така че - мисли, право мисли! И действай разумно и внимателно - и най-важното с любов. В моята професия си повтарям, че аз работя не за себе си, а за ползата на моите ученици и техните радости са моята радост. Същото е и в храненето :) Успех!

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Истината е,че аз това си го   мисля от доста години,но ми се е струвало,че не съм била подговена добре ).Между другото аз винаги съм се карала и дискутирала с всички шефове коѝто съм имала заради колегите ),и винаги отговора е бил "теб какво те интересува ти гледай себе си",което никога не ми се е виждало нормално.И въпреки това,всички са ме пращали да обучавам нови работници,дори и с не толкова големите ресурси на езика,и са се допитвали до мен за силните и слабите качества на персонала,като не говоря само като сервитьорка.Ако добре мога да преценя, най-добре бих се справила  като връзки с обществеността(в чужбина е RRHH) ,но аз не съм предполагала,че имам такива качества,да преценям кой от какво има нужда и в кой сектор ще е най-добре.А да започвам оттук нататък да градя кариера е късно...Парите никога не са били водещото в моя живот,дори и да отворя собствен бизнес.Мен ако нещо ме притеснява да не подведа другите.Не знам...Меркурий е в тао квадрат опозиция на плутон във втори дом и сатурн опозиция на нептун(което в астрологията означава неосъществяване на мечтите).Вярно е ,че имат помежду си секстили и тригони и са в голям правоъгълник,но...Какво мислите по въпроса?

Редактирано от марчето
Линк към коментар
Share on other sites

Защо нова кариера? Аз имах предвид само достоен венец на всичко усвоено в тази кариера досега. Сервитьорка означава, че добре познаваш този бизнес, и можеш да започнеш нещо свое в същия бранш. Не бих съветвала, например, да започва частен бизнес човек, който едва сега започва стажа си в някаква област. Моето мнение е, че астрокартата показва благоприятни условия, които обаче, трябва да се използват разумно и внимателно. Само един зрял човек може да го направи, знаейки като петте си пръста подводните камъни и хитростите на професията. 

Не те убеждавам, решението си е твое - само изразявам мнение, основано на личния ми опит. 

Линк към коментар
Share on other sites

За Плутон и Нептун сега Йордан би ни предупредил да не се занимаваме с енергии, които съмнително се усвояват в материята. Брат Тодор също би ни скастрил, че пропускаме силните лични планети, а се занимаваме с далечните. 

Опозицията на Сатурн и Нептун е характерна за всички, родени по същото време - кажи речи цяло поколение. В личните карти по-важни са домовете им. Сатурн - 10ти/ Нептун - 4ти -аз бих го тълкувала като "свръхсъзнанието, общественият живот са от едната страна на везните и изискват сериозност, трудолюбие, постоянство. Подсъзнанието е склонно да дава превес на безусловната любов пред практичността." Тези двете са се колебали от доста време.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...