val68z Posted August 30, 2010 Report Share Posted August 30, 2010 http://www.vbox7.com/play:158be130 преди време в една от темите срещнах мисълта-" каква според вас, е причината за катаклизмите? " ами много простичко , причината е консуматорският дух , възпитан от "промиването на мозъци" ,който е в пълна сила сега . планетата е жив организъм , която вече предприема мерки за възстановяване на хармонията и справедливостта. екологичното равновесие / меко казано/ е нарушено отдавна. може би , ако се промени съотношението на силите в този процес ,нещата нямаше да бъдат същите,но има ли време и шанс да бъде спрян, или поне забавен този процес??? Пламъче and Ани 2 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.