Jump to content
Порталът към съзнателен живот

дали е ПР или страхова невроза


Recommended Posts

здр те преди 4 месеца както си гледах телевизия ми прелоша и получих много ускорено сърцебиене, недостиг на въздух, виене на свят и се стигна до спешното и там ми казаха нищоти няма ходин на сичките изледваниа за сърцето но семи казаха че е добре нищо му няма но аз пак ги получавах и реших да ходя ехокардиография лекара ми каза имаш здраво сърце но след няма и седмица пак тогава нямах болки само испотяване задух и сърцебиене но ве4е имма страшни болки стомаха ме боли като хапна малко дигам кравно смаквам и като дишам ме боли стомаха. Около сърцето ми имам усещането на тежест вече почнаха бодежи истрапваниа на зарното и болки главоболие истрапвами лявата рака болки от зад и вече по цялден имам задух чак се прозявам и немога да дишам :( нз вече при какав лекар да ходя и последно си направих ултразвукова диагностика и сичко е в норма вече мн ми се влоши састоянието мн барзо се изморявам нямам апетит и наи важното немога да карам колкото тапча гаста толкова се ускорява и в момента усещам мн странни болки под мишницата ако някои може даме опатва кам какав лекар дасе обарна щесам благодарен.

Редактирано от nmzm
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...