Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натрапчива невроза


Recommended Posts

Здравейте, казвам се Адриан на 18 години съм и смятам че имам обсесивно-компулсивно разтройство, значи всичко започна преди 2 години когато преживях стрес на една нова година станаха едни проблеми, заплашваха ме с бой което смятам че не е кой знае какво но тогава го преживях доста трудно. Започнах да си втълпявам че нещо не е наред с мен аз не правя нещо както трябва, започнах да подреждам предметите в точно определена линия или посока. С времето се справих с това, но се появига други страхове че може да загубя някой близък човек, мисълта за това просто ме побъркваше отказвах да я приема и отново си създавах разни ритуали който ако не спазя се тревожех, започнах да се плаша също от улицата като видя някой никролог веднага ми навява лоши мисли, просто положението в което съм е много неприятно и ако бихте могли да ми помогнете ще съм много благодарен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Виждам, че отговора се бави.Според мен, причината е в това, че темата е поставяна многократно и едва ли някой от нас може да измисли нещо ново, което да ти предложи, за да си помогнеш.По - разумно ще бъде, първо да изчетеш всичките отговори, които сме давали по темата ОКР.След това, ако има нещо неясно да питаш, ние ще ти го поясним.

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...