Jump to content
Порталът към съзнателен живот

имам спешна нужда от психотерапевт


Дария

Recommended Posts

Здравейте, от няколко години страдам от панически атаки, натрапливи мисли, тревожни състояния, депресия, агресия и голям страх който играе в стомаха и не мога да го овладея с нищо.Ходих при много психиатри пих над 10 вида депресанти, атипсихотици, невролептици и какви ли  още не  Справях се от време на време.От един месец изпаднах в голяма дупка от която не мога да изляза вече съм на път да си изгубя работа което много ме плаши. От малък провинциален град съм нямаме изобщо психотерапевти, като чета мненията във вашият сайт как са се справи ли някой хора. Аз немога сама в никакъв случай да си помогна като си обърна мисленето.Нямам никаква вяра на тези антидепресанти те не ми помага, а техните странични действия ми създават още по големи проблеми. Зацилклила съм на едно място и връщане няма губя си живота дори мисля, че никога няма да се оправя  и няма смисъл да живея в този ад.Не съм имала тежко минало и ситуации който да ме извадят от строя. Въпреки, че съм далече искам да опитам и психотерапия, но търся добър психотерапевт, който прави хипнози и практикува конгнитивно поведенческа терапия. Ако някой  е минал през този ад и се е справил моля за съвет. Предложете ми добър психотерапевт, но ми трябва спешно.

Благодаря Ви предварително! 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,

"адът", както го наричаш е преминат от мнозина, задали въпросите си тук. На не малка част са помогнали именно терапевтите от форума. Може би е добра отправна точка за теб да се обърнеш лично към тях.

Какво налага ситуацията да е "спешна", след като споделяш за няколкогодишни страдания? Как се справи досега с тях и какво е по-различното, което те накара да търсиш спешно решение?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...