Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Моля за помощ Страх и ПА


Recommended Posts

Здравейте от известно време живея в постоянен страх.На 22 години съм,в пубертета минах пак през това,но сега р много трудно.Страх ме е,че нещо лошо ще ми се случи постоянно,сутрин когато приятелят ми отива на работа повече немога да заспя и получавам паник атаки,страх ме е,че ще припадна примерно и той няма да е при мен да ми помогне.Имам чувство на нереалност,топка в стомаха и доста често плача от безсилие. Почти съм сигурна,че рова е са ПА и ли депресия незнам.... когато чуя нещо лошо веднага почвам да мисля,че може и на мен да се случи и се разтрепервам имам чувството,че ще полудея. Днес пак станах с приятеля ми и се прибрах в къщи и майка ми ме посъветва да отида на лекар защото вижда,че не се чувствам добре,но на какъв лекар да птивам? Не искам да пия антидепресанти..преди дни си купих спрей за спешни случай на някакъв доктор(много помагал) незнам дали е така но се старая да мисля че ще ми помогне когато се почувствам зле;( Много объркано написах всичко,моля да ме извините,но има още толкова много и се опитах уж накратко да обесня. 

Линк към коментар
Share on other sites

Ирен, в най-обикновен стрес си. Стреса се дължи на нашата преценка за себе си и света.

Няма как, с лекарства да се променят тези твои представи.

Потърси психолог и поработете за това.

Линк към коментар
Share on other sites

Д-р Първанов те посъветва да отидеш на психолог - не на лекар. Пояснил е и защо. А иначе лекарят ти е прав, че това състояние ще се повтаря, но ще се повтаря ако пиеш лекарства и не правиш нищо за промяна на представите ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...