Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Помощщ


barca98

Recommended Posts

Здравейте имам някакъв проблем или болест ,но не знам какво ми е .Сякаш не съм на себе,все ми се спи и нямам настроение.На 17 години съм преди пак ми се е случвало,но минаваше за седмица два,но този път вече месец и половина съм в такова състояние.Не съм споделил с никой.Някой ако може да ми помогне ще се зарадвам много.

Редактирано от barca98
Линк към коментар
Share on other sites

Разкажи за себе си, ама честно! Как е в училище, имаш ли приятели и как са нещата, момиче до теб? С родителите какво се случва между тях и между теб и тях? Бъди искрен!

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, Орлин Баев каза:

Разкажи за себе си, ама честно! Как е в училище, имаш ли приятели и как са нещата, момиче до теб? С родителите какво се случва между тях и между теб и тях? Бъди искрен!

В училище нямам проблеми както така и в спорта.Играя тенис на маса в мъжкия отбор на Разград,имах един верен приятел,но той ме предаде и не говорим от 2 месеца.С момичетата ми върви но не мога да забравя истинската си любов с която в март месец скъсахме.В момента родителите ми  са скарани и не си говорят с майка си говоря повече а с баща ми сме малко студени защото още като бях малък работеше в далечни градове като строител и така.

Линк към коментар
Share on other sites

Това, което описваш, прилича на известно депресиране. На какво се дължи, не знам - споделяш, че животът ти тече нормално за възрастта ти. Би могло да преживяваш прекалено тежко раздялата с бившата си примерно... Това, че и преди се е повтаряло, говори за известна предразположеност. Ако състоянието продължи, се обърни към психотерапевт! 

Линк към коментар
Share on other sites

Съжалявам, но наистина само от писането във форума няма как да си изградим ясна картина за какво се касае и как да ти помогнем.Потърси психолог и нещата ще се оправят.

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, д-р Тодор Първанов каза:

Съжалявам, но наистина само от писането във форума няма как да си изградим ясна картина за какво се касае и как да ти помогнем.Потърси психолог и нещата ще се оправят.

Добре ако още седмица продължи ще си потърся психолог.А за нещо подобно като моят проблем да сте чували.Все пак много ви благодаря,че ми обърнахте внимание.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...