Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Не мога да преценя дали имам психологически проблем


Recommended Posts

Здравейте, от 1 месец имам следните симптоми: замаяност, усещане на топлина по главата, изтръпване на челюстта, лицето, треперене. Всичко започна след уплаха от вадене на мъдрец. Имах като кризи, при които чувствах, че ще припадна, топлина по тялото, причерняване, а също така и сърцебиене. Посещавах няколко пъти бърза помощ, заради тези симптопи и всеки път пулса ми беше висок от 110-130, а и единия път бях вдигнала високо кръвно 150/98. Преглеждал ме е кардиолог, ендокринолог, невролог и психиатър, като последният ми каза, че това са паник атаки и ми предписа ксанакс. Въпросът е, че не съм сигурна на 100%, че са паник атаки и не искам да пия това лекарство и особено след като прочетох за страничните ефекти.  Бих била благодарна, ако някой ми даде отговор дали това може да са наистина паник атаки.

Линк към коментар
Share on other sites

преди 14 часа, ioana_todorova каза:

Здравейте, от 1 месец имам следните симптоми: замаяност, усещане на топлина по главата, изтръпване на челюстта, лицето, треперене. Всичко започна след уплаха от вадене на мъдрец. Имах като кризи, при които чувствах, че ще припадна, топлина по тялото, причерняване, а също така и сърцебиене. Посещавах няколко пъти бърза помощ, заради тези симптопи и всеки път пулса ми беше висок от 110-130, а и единия път бях вдигнала високо кръвно 150/98. Преглеждал ме е кардиолог, ендокринолог, невролог и психиатър, като последният ми каза, че това са паник атаки и ми предписа ксанакс. Въпросът е, че не съм сигурна на 100%, че са паник атаки и не искам да пия това лекарство и особено след като прочетох за страничните ефекти.  Бих била благодарна, ако някой ми даде отговор дали това може да са наистина паник атаки.

Поздравления за интелигентното и разумно отношение във връзка с посоченото по-горе лекарство.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привет,

и аз ще се присъединя към адмирациите за проявения разум.

Бих искал да допълня, че нито едно лекарство няма странични ефекти.

Всичките ефекти на дадена химия, опакована и продадена в аптеката са ЕФЕКТИ. Страничното не ги омаловажава. Може да са нежелани, но са си ефекти. В случая, най-кофтито ефект е, че ксанакса ще те направи легална наркоманка.

Послушай д-р Първанов и ако не се подобрят нещата в рамките на месец-два, потърси психотерапевт. Работата с него ще има ЕФЕКТ, при това желан :)

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...