Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Помощ..!


dakata.bg

Recommended Posts

Здравейте , подозирам , че приятелката ми има гъбички , но я е срам да ми каже.. Девствена и все още не можем да го направим , тъй като ми казва , че я боли много (пареща болка). Отделно няма цикъл по доста дълго време , после си идва и пак така на периоди е .. Има болки в областта на стомаха често , притеснен съм за нея , а тя дори не иска да отиде на лекар по незнайни причини. На 18 години е само да кажа , аз съм на 21. Понякога си мисля , че ме лъже , че е девствена и затова не иска да отидем на гинеколог ( аз й предложих да отида с нея , ако я е срам от техните и се притеснява ) .. Вече не знам какво има наистина , а тези гъбички не се ли предават по полов път?? Също й правих орална любов , притеснявам се (ако има нещо) да не се лепне и на мен. Та наистина съм объркан и имам нужда от съвет , почнах да се съмнявам ,как мога да проверя дали наистина е девствена , защото вече не знам и аз какво да си мисля.. Благодаря предварително!
 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...