Jump to content
Порталът към съзнателен живот

5 годишно Окр превърна ли се в ЛУДОСТ


Recommended Posts

Здравейте нямаше да вляза в форума , но търся насока работя с един терапевт но нищо не се случва явно защотот живея в чужбина,  а мисля да се прибера в БГ веднага .

Така моето окр е много тежко, че понякога съм на косъм да му повярвам ,а даже мисля че му вярвам на моменти и това ме плаши .

Започна се Окр ми отговаря с думите Дай да си говорим честно с моя глас мисля че наистина полудявам 

Нямам надежда за нищо ,в момента окрто е много силно в нараняване съм най скъпото ми детето ми даже се появява мисъл ако го направиш това какво от това .толкова тежки мисли ...

Моля за насока да се прибера ли в Бг да ходя по лекари и терапевти да се види какво ми е за да не нараня някого. Страх ме Мислите са много силни през секунди идват 

Незнам коя съм вече не се преоткриваме , объркана ,съм умира ми се за да не нараня някого 

Имам и образи много страшни 

Терапевта ми е в отпуска каза да пиша на един от тукашните терапевти 

Явно и тя мисли че ,не съм нормална. 

Моля за съвет ?

Линк към коментар
Share on other sites

И да искаш, не може да полудееш.Имаш само натрапливи мисли и образи.Те никога не се реализират.Стига си се тормозила.

Това е.

Линк към коментар
Share on other sites

Кликнах на find content и... поне седем отворени подобни теми. Както съм писал много пъти, неслучайно държим тената да е една - така можем да проследяваме развитието, да имаме по-широка база данни. Когато са много нацвъкани теми, ако искаме да отговорим качествено, ни се налага да подскачаме от тук натам... Ако при такова положение отговоря, ще захраня освен неуважение към споменатото изискване, самото натрапливо състояние. Затова, дотук съм. Успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това дали да се прибереш или не го решаваш ти! Аз съм живял в чужбина и прибирането ми в България и започването ми с психотерапия с Орлин Баев   оказаха невероятен подем върху живота ми. Но ако аз бях на твое място, да бих се прибрал. Това са няколко месеца работа. Месеци, в които посше свободно може да се работи онлайн. Няма смисъл да се мъчиш. Потърси помощ!

Линк към коментар
Share on other sites

Няма смисъл да отлагаш. Освен психотерапия, има вариант и за медикаментозно лечение. Макар и изкуствено, то сваля тревожността директно, съответно и натрапливите мисли и ритуали драстично намаляват, а често изчезват напълно по време на приема на лекарствата. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...