Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Писал ли е Петър Дънов - Учителя в книгите си дали хората разговарят с ангели? :)


Meiv

Recommended Posts

Здравейте !   
Вълнуват ме някои въпроси , свързани с Беинса Дуно - Учителя , ангелския свят и общуването между хората, ангелите и учителя.
Ще се радвам, ако можете да ми споделите по темата , защото за мен е много съществена!  ... 
Благодаря предварително !    

Писал ли е Петър Дънов - Учителя в книгите си дали хората разговарят с ангели? И ако да - в кои? 
Могат ли хора на малко по-ниско духовно ниво от Петър Дънов да говорят чрез канали с ангели?
Говори ли според Петър Дънов- Учителя човек с ангел часове наред за даден проблем?
Споделил ли е с кои ангели като имена конкретно е говорил Петър Дънов- Учителя с някои от книгите си ? И ако да - в кои?
Беинса Дуно общувал ли е с Исус Христос ? В коя книга се говори за това?
 

Модераторска бележка: Моля пишете с малки букви. Главните букви се приемат като крещене. 

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :) 

В нашата уики-библиотека има архив на един проект, който впоследствие излезе подредено и структурирано по теми като книжка - За невидимите светове

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...