Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Остават 5 минути до 12


sybil_wolf

Recommended Posts

Здравейте,

Тази сутрин, с приятеля ми, минахме през едно малко магазинче. Там се продават стоки от Индия. Наглед като всяко друго магазинче от подобен вид, само с разликата, че всичко бе специално подбрано и представено. Както и да е. Разглеждахме си спокойно, питахме за цени...През това време собственика на магазина (чужденец) водеше телефонен разговор, който на мен ми направи специално впечатление, по наглед кодирания начин да се предаде информация непредназначена за всяко ухо.

Като излязохме от магазина повторих думите на екзотичния магазинер на приятеля ми, който бе също впечатлен от разговора ала не бе разкрил смисала му, какъвто аз виждах. След кратко обсъждане на телефония разговор достигнахме до единомислие.

Следва описание на телефония разговор между магазинера и негов познат:

"...да много хубаво беше в Индия! :3d_146:

.....

някой беше усилил усилвателя и имаше страхотни преживявания :3d_146:

.....

не се притеснявай, тук също се случват и се очакват хубави неща :3d_146:

....

остават 5 минути до 12 :3d_146:

...

Ом намая Шивая :3d_052: "

Как възприемате, Вие, този разговор? Като се има предвид, че часа бе към 10:45 am.

Редактирано от sybil_wolf
Линк към коментар
Share on other sites

Да, най-вероятно не са си говорили буквално, още повече, че наистина има 5 години до 2012 ...

Линк към коментар
Share on other sites

Понякога тайнствените неща имат прозаичен отговор - може би просто Индия е два часови пояса по-рано от нас - когато тук е било 10 ч в Индия е към 12...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...b/Timezones.png

Линк към коментар
Share on other sites

не се притеснявай, тук също се случват и се очакват хубави неща 3d_146.gif

....

остават 5 минути до 12

:3d_137::3d_015:

И аз си мисля, че предстоят хубави неща. И тук...

Линк към коментар
Share on other sites

Скоро попаднах на една поредица книжки от Багрина Кларк. В една от тях има цяла глава "Дванадестетия час удря и няма време" ..е цитирам по памет но нещо такова. Не мога да преразказвам какво съм прочела но ако имате интерес можете да ги видите тези книжки.

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:

:feel happy: по нашия край казват: " щом 2002г. е дошла, то и 2012г. ще дойде", че и ще отмине... бих добавил:feel happy:

ОМ НАМАХ САТВА ХУМ

:feel happy:

:feel happy:

не се притеснявай, тук също се случват и се очакват хубави неща

:thumbsup2::v:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :rolleyes:

И тук се случват хубави неща независимо, че остават 5 минути до 12 . :rolleyes:

Интересното от дочутия разговор бе, че някой е засилил "усилвателя", може би има общо с начина по-който всичко се задвижва по-бързо.

Интересно е да се наблюдава как хората се подготвят за 12.

Например, забелязвате ли, че хора тръгнали по-пътя се събират заедно по един или друг начин?

Редактирано от sybil_wolf
Линк към коментар
Share on other sites

Интересното от дочутия разговор бе, че някой е засилил "усилвателя", може би има общо с начина по-който всичко се задвижва по-бързо.

Интересно е да се наблюдава как хората се подготвят за 12.

Например, забелязвате ли, че хора тръгнали по-пътя се събират заедно по един или друг начин?

:thumbsup:

Да, има ускорение и наистина, който пожелае да отвори сетивата си може да усети/види как се случват чудесата :sorcerer:

Вяра+Любов+Светлина

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :rolleyes:

И тук се случват хубави неща независимо, че остават 5 минути до 12 . :rolleyes:

Интересното от дочутия разговор бе, че някой е засилил "усилвателя", може би има общо с начина по-който всичко се задвижва по-бързо.

Интересно е да се наблюдава как хората се подготвят за 12.

Например, забелязвате ли, че хора тръгнали по-пътя се събират заедно по един или друг начин?

Да! :feel happy:

Единението прави силата + заедно можем повече :dancing yes: ...по един или друг начин ... :P

поздрави за хубавата тема - много ведро :thumbsup:

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...