Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хорарна астрология.


Recommended Posts

Как да изчакам-на 01.02.2009 вече ще е директен/меркурий/.Но тогава пък Луната започва да прави квадрати със Слънцето, с Юпитер и после и с Плутон.Изчаквам и тях,тогава пък Слънцето е в съвпад с Нептун.Изобщо този с този избор на елективна карта си блъскам главата от доста време и все нещо не е наред. :whistling:

Моето предложение е 07.01.2009 .Сутринта в 8 часа. Слънцето е точно на Асц.(около градус) и това е много хубав знак.Освен това, твоят бизнес "се ражда" с голям тригон Слънце-Сатурн - Луна ,тук коментарите са излишни. Луната е нарастваща и непосредствено пред съвпад с точката на щастието(около градус ).Понеже, все пак, е и каре с Нептун,може събитието да не е в осем часа,а малко по-късно.Карето ще се разпада,но ще загубиш съвпада на Луна с Фортуна,както и Слънце на Асц. Меркурий е директен,което и според мен е много важно. Изобщо почти няма ретроградни планети,което е за предпочитане.Но е желателно събитието да се състои в интервала 07:50-08:20.След това няколко часа Луната е без курс.

Така че, точно в 8 часа, с бутилка и часовник в ръка,трябва да влезеш в новия си офис и да вдигнеш тост. :3d_115::3d_039: (шегичка)

Успех Olq3!

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Всяка програма може да построи хорар,Okra.Трудностите идват после,при тълкуването.Ако искаш,можем да опитаме,дано се справим с общи усилия,защото аз сега се уча-с теорията съм добре,но практиката е почти нулева.Има един руски сайт,дава насоки при тълкуване на хорарите,но много неща липсват,примери също.(encyclopedia.astrologer.ru)Ако искаш,опитай-все пак автор е Д.Кутальов :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте рискам да помоля да ми помогнете при разгадаването на 1 хорар свързан с работа в чужбина :) Пробвах и сама рно не излиза много обещаващ отговор и затова ви моля за помощ.Въпроса ми е "Ще бъда ли доволна от заплащането във Великобритания и като цяло от престоя си?"Въпроса си зададох в 12:00 часа в Харманли.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте рискам да помоля да ми помогнете при разгадаването на 1 хорар свързан с работа в чужбина :) Пробвах и сама рно не излиза много обещаващ отговор и затова ви моля за помощ.Въпроса ми е "Ще бъда ли доволна от заплащането във Великобритания и като цяло от престоя си?"Въпроса си зададох в 12:00 часа в Харманли.

Здравей Еден,

и според мен хорарът дава отговор " НЕ".

/ Реших да разгледам твоя хорар за момента, когато аз прочетох и се заинтригувах от въпроса ти. Явно в случая картата е показателна. Твоя управител (т.е. ти) е Сатурн, ретрограден ( един минус), точно на върха на твоя 9 дом е (още един минус за това пътуване в чужбина) и управлява твоите пари , втори дом. Явно този въпрос действително те вълнува. За съжаление управителите на 9 и 2 дом са в опозиция, отговорът е "не". Дано да успееш да промениш нещо, да намериш друг вариант. Нали знаеш, всяко зло - за добро. Често наистина е така. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново :D Дано не ставам нахална,но имам още един хорарен въпрос ,въпроса ми е "Има ли Х. силни чувства към мен ,обича ли ме?Хармали час-13:44 .Благодаря Ви

Линк към коментар
Share on other sites

Отдавна не съм влизала тук-)))). От това,което виждам,определено Х,обича EDEN84 или Еден го обича-все тая-)))) :P

Кабала ,много ти Благодаряяя :3d_046: Страшно много ме зарадва :3d_163:

Линк към коментар
Share on other sites

Отдавна не съм влизала тук-)))). От това,което виждам,определено Х,обича EDEN84 или Еден го обича-все тая-)))) :P

kabala, добре правиш, че ни посещаваш понякога, а и приятна новина донесе на Еден84 :feel happy: .

Здравейте! Моля ви да ми кажете дали сина ми ще се върне от чужбина , кога и дали ще е добре за него? 17:15 часа

София

Виждам, че си пуснала запитването два пъти. Разбирам, че се тревожиш и дано нещата да приключат по най-добрия начин за твоя син.

Според мен отговорът на твоя въпрос е :Още е рано за отговор. Той ще се върне, когато му дойде времето, но за сега обстоятелствата около него не дават еднозначен изход. Може би е добре да попиташ отново след известно време- месец, примерно, когато ще има еднозначност. Бих казала, че ще се върне след 4-5 месеца и ще бъде добре за него, но не е много правилно.По-скоро хипотетично. Според мен трябва да попиташ отново след време.

Може да се включи и някой друг от колегите, от мен всичко добро!

Линк към коментар
Share on other sites

Атлантида,здравей,милооооо-)))Аз съм като халеевата комета-)))).Моят отговор,относно хорара по-скоро ми изглежда,че ще се случат някакви промени при него,още преди да реши дали да се върне или не.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте и от мен

Може ли и аз да задам един въпрос. Сега е 24.05.09 21:21ч. В.Търново и въпросът ми е дали ще си сменя работата скоро

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравей, borishenchev, сега виждам въпроса ти, дано не си се уморил да чакаш. Според данните, които си оставил, отговорът е не. Но аз построявам картата за момента, в който виждам въпроса. С други думи 07.06.09 17:37 Рим - тази карта дава твърдо да. Лично аз се доверявам на нея. Успех от мен :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, borishenchev, сега виждам въпроса ти, дано не си се уморил да чакаш. Според данните, които си оставил, отговорът е не. Но аз построявам картата за момента, в който виждам въпроса. С други думи 07.06.09 17:37 Рим - тази карта дава твърдо да. Лично аз се доверявам на нея. Успех от мен :thumbsup:

Мерси много за отговора, търпението е добродетел.

Има ли значение кога аз задавам въпроса и кога ти построяваш картата

много благодаря в адванс :)

Линк към коментар
Share on other sites

Разбира се, че има. Всеки възприема своя практика. Аз се доверявам на картата, която се получава, когато виждам въпроса.

Е ще ги науча нещата :), само да не е прекалено късно :).

И пак, благодаря ти много за вниманието

Линк към коментар
Share on other sites

Я,като много руса да задам един въпрос. Тъй като сега живо ме интересува. Ако търся отговор за вземане на изпити гледам трети дом,но ако искам да разбера дали някой ще бъде приет в друго училище кой е според вас дома? Аз си мисля,че е 11-6 от 6.Не знам защо съм решила,че 6 дом е училището,като основно.

Линк към коментар
Share on other sites

Я,като много руса да задам един въпрос. Тъй като сега живо ме интересува. Ако търся отговор за вземане на изпити гледам трети дом,но ако искам да разбера дали някой ще бъде приет в друго училище кой е според вас дома? Аз си мисля,че е 11-6 от 6.Не знам защо съм решила,че 6 дом е училището,като основно.

Кабалита, аз като брюнетка да пробвам да ти отговоря :D .

За училищните изпити и за средното образование/училище сигнификатор е Меркурий и според мен трябва да се отнесе въпроса към трети дом и съответно за ново училище трети от трети - пети :P . За университет- девети дом. Може би ако гледаш на училището като "работата" на един ученик, аз лично не съм много сигурна, че би било добре това. Има принципна разлика между обучение и работа. :hmmmmm:

Към шести бих отнесла някое специализирано обучение на някакъв занаят по-скоро.

Ако изпитът е за някое много по-по-най-престижно, елитно училище вероятно може да се погледне и десети дом.

Интересно дали няма да се включи сега и някой червенокос участник. :3d_002:

Линк към коментар
Share on other sites

За 9 е ясно...Обаче,не мога да разбера защо имам спомен,че училището е по 6.Да,изпит е по трети...Освен да изпробвам чрез хорарни въпроси и накрая да видя какво ще се получи-))))..Атлантида-)))), естественият цвят на косата ми е червеникав-))))) :D

Линк към коментар
Share on other sites

За училищните изпити и за средното образование/училище сигнификатор е Меркурий и според мен трябва да се отнесе въпроса към трети дом и съответно за ново училище трети от трети - пети :P . За университет- девети дом. Може би ако гледаш на училището като "работата" на един ученик, аз лично не съм много сигурна, че би било добре това. Има принципна разлика между обучение и работа. :hmmmmm:

Към шести бих отнесла някое специализирано обучение на някакъв занаят по-скоро.

Ако изпитът е за някое много по-по-най-престижно, елитно училище вероятно може да се погледне и десети дом.

Интересно дали няма да се включи сега и някой червенокос участник. :3d_002:

Хихихихи, ей ти го червенокосия участник. :harhar: За изпити или кандидатстване в друго начално учебно заведение и аз гледам 3 дом,неговият управител по дом,знак и аспекти,както Меркурий и Луната като съуправител на въпроса.Вече зависи и как е зададен въпроса.Дали се пита"Ще изкара ли сина ми/дъщеря ми/ изпита за прием в друго у-ще,тогава гледам 3-ти дом от 5-ти/т.е. 7 дом от картата/.Но когато е зададен въпроса " Х /назован по име/ ще издържи ли изпита,за да бъде приет/защото може и да го издържи,но да има много кандидати и да не му стигне бала/?", тогава гледам 3-ти от 7-ми/т.е. 9-ти дом в картата/. Аз също се вълнувам в момента от подобен хорар,защото ме изненада една треньорка/преподавател в спортно у-ще/ и много бързо ме спретна да подадем документи за кандидатстване на малкия ми син. Като каза,че си го е харесала и че за нея той е бъдещ шампион и аз се разтичах.Като погледнах хорара,виждам прием там. И по натал му е акцентиран 5 дом,пък и на 12 години вече има 4 медала. На мама сладкия Гаргалчо! :3d_096:

Редактирано от Skarlet
Линк към коментар
Share on other sites

За 9 е ясно...Обаче,не мога да разбера защо имам спомен,че училището е по 6.Да,изпит е по трети...Освен да изпробвам чрез хорарни въпроси и накрая да видя какво ще се получи.

Да ти кажа,не си спомням да съм срещала инфо,че училищата са по 6 дом,но може и да не помня.Атлантида е права според мен за специализираните училища по 6 дом. Той е 3-ти от 3-ти,а и мунданно и двата дома се управляват от Меркурий. Не мисля,че е грешно да се погледне и 6 дом,но не трябва да се разводняват много нещата,за да не се обърква човек.Колкото е по-прост и ясен въпроса,толкова по-ясно се вижда и отговора.Луната също ще покаже достатъчно като допълнение.А и акцентираните домове и аспекти много ясно показват нещата. Домовете и планетите говорят. :3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

Мили "девойки" :)

Като ви чета и се замислих. Аз лично съм знаела, че висшето оразование е по 9-ти дом, но в моя девети "нема" нищо, а в третия са ми и двамата господа Меркурий и Юпитер като господари на 4-ти, 5-ти и 10-ти, 11-ти дом съответно. Господарят на 3-ти дом, Венера, се е намърдала в 4-тия и се намира във взаимна рецепция с Меркурий. Господарят на девети дом е Плутон и се намира в осми дом, силно аспектиран от Нептун (10-ти дом), Марс (6-ти дом), Слънце и Венера (4-ти дом). Тригонът между Плутон и Венера е най-точният аспект в хороскопа ми.

Та, малко встрани от хорарната астрология, за мен третият дом е показвал образованията ми (точно в множествено число имам предвид). Имам си таман две висши и съм си прекарала половината живот в университети - но ей на, в третия дом е стълпотворението. Училището не е било нищо особено. Единственото нещо, за което съм съгласна е, че Плутон много ясно показва насочеността на образованието ми - изследователска. Но това важи едва за второто ми образование, това в Германия. Другото, което си е вЕрно е, че Юпитер като господар на 10-ти и 11-ти показва, че се занимавам с преподаване и с това си изкарвам отчасти хляба, но и приятели откривам по този начин...

Та това беше малко встрани от хорарната астрология, но като става дума за сигнификатори, малко ме... накарахте да се зачудя.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...