Ася_И Posted June 8, 2008 Report Share Posted June 8, 2008 Мисъл на деня - 9 Юни 2008 г. „Има един лек, който лекува всички болести. То е панацея – то е Божията Любов. Любовта Божия лекува всички болести в света. Ако ти вярваш, няма болест, която да не се лекува от Любовта. Обаче, ако не вярвате, тогава болестите няма да се лекуват и ще трябва да дойдат хората да ви лекуват. И това не е лошо, но хората ще ни лекуват като хора. След три месеца вие пак ще имате нужда от лекар.” Из Царството небесно, 7-а НБ, 17.I.1937 г. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Аделаида Posted June 9, 2008 Report Share Posted June 9, 2008 Има нещо ценно у човека – това е Царството небесно. Царството небесно е организираното в него, в което човек никога не трябва да губи своята вяра. Никога не губете своята вяра в това, в което Бог ви се изявява. Нека всички неща отвън бъдат условия, пособия, чрез които твоята вяра да се развива. Ето още малко от същата беседа, което ми хареса. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.