Станимир Posted September 5, 2008 Report Share Posted September 5, 2008 Мисъл на деня - 6 Септември 2008 г. “Човек трябва да се моли при всяко едно условие, безразлично дали е изложен на изток или на запад, на север или на юг. При каквито условия и да се намираш, отправи ума си в тази посока, дето е Бог. Де е мястото на Бога? Аз съм го определял така: там, дето всички хора отправят ума си, там е Бог. Следователно отправи и ти своя ум в посоката, дето всички хора отправят ума си към Бога. Това място е центърът на живота.” Из Да сторя, 9-а НБ, 31.I.1937 г. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.