Jump to content
Порталът към съзнателен живот

06.09.2008 г. - Човек трябва да се моли при всяко едно условие.


Recommended Posts

Мисъл на деня - 6 Септември 2008 г.

“Човек трябва да се моли при всяко едно условие, безразлично дали е изложен на изток или на запад, на север или на юг. При каквито условия и да се намираш, отправи ума си в тази посока, дето е Бог. Де е мястото на Бога? Аз съм го определял така: там, дето всички хора отправят ума си, там е Бог. Следователно отправи и ти своя ум в посоката, дето всички хора отправят ума си към Бога. Това място е центърът на живота.”

Из Да сторя, 9-а НБ, 31.I.1937 г.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...