Jump to content
Порталът към съзнателен живот

По подаръците ще ги познаете!


Guest Ивета

Recommended Posts

Аз обичам простите неща - правени от прости хора. Обичам минимализма и изпадам във възторг като видя някакъв продукт на човешката дейност, който работи добре, има красив дизайн, изглежда изключително просто и няма вероятност да спре да работи в близко време.

220px-Korkenzieher_01_KMJ.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не съм по поетичните неща.А и една така да се каже откачалка го преследваше едно време да му рицитира нейни стихотворения и доста сме се смяли,не бих му припомняла за онази или аз да се превърна в нея,което ми звучи много по-ужасно.

Линк към коментар
Share on other sites

Ти би ли се зарадвал на такова нещо?

За стиховете ли става дума, котенце ? Или за предложенията на Емил и ворфакс (стъклени химикалки, отварачка...). Да, би ми допаднал поетичен подарък.:)

Илен :

на мъже цветя не се подарявали :3d_159: ! Странно, пък в нашя край го правим, аз съм от македонския край.
По принцип не им се подаряват, но няма забрана. Странно малко ми се струва жена на мъж цвете да поради...Вие в македонския край сте по - мъжки моми сигурно, та зат`ва подарявате на мъжленцата си цветчета. :3d_003:

Mia 15 :

Аз съм подарявала подарени ми неща, но без повод на приятели. По-точно ги питам, а не им го връчвам и понякога си е тяхното нещо и са доволни :)
Ами ако се случи този дето ти е подарил да разбере за твоето преподаряване, няма ли опасност да се обиди.

Какво мислите за размяната на подаръци в училищата ? Правили ли сте го ? Теглят се билетчета с имена - падне ти се нечие има и трябва на този човек да му подаряваш, като предварително е определена горна сума за стойност на подаръка...? Мислите ли, че е редно децата да бъдат задължавани по такъв начин - директно или косвено (косвеното е ако всички искат да участват, но ти не желаеш, но не искаш да си черната овца). На мен подарък ми подари човек с който не се обичахме особено...Дано вещта му да не ми е навредила. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...