Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Вярвате ли в магията за любов?


Recommended Posts

не съм сигорна, че тък трябва да я пусна , ако не е за тук се извинявам!

Вярвате ли в магията и по точно в тази за любов? Чувала съм, че има такава, но след това с за двамата има не добре последствия. Някои ако е запознат с това, ако може да разкаже малко повече.

Как може да се намери човек, които прави тези неща, но наистина да ги може не като тези по тв?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

не съм сигорна, че тък трябва да я пусна , ако не е за тук се извинявам!

Вярвате ли в магията и по точно в тази за любов? Чувала съм, че има такава, но след това с за двамата има не добре последствия. Някои ако е запознат с това, ако може да разкаже малко повече.

Как може да се намери човек, които прави тези неща, но наистина да ги може не като тези по тв?

sladka ,поясни малко повече... Опиши взаимоотношенията ви... Кажи какви са проблемите? Кажи какво искаш да постигнеш и към какви цели се стремиш?

Нещата могат да имат и друго решение,...не само с правене на "магия за любов". :)

Поздрави.

Линк към коментар
Share on other sites

попринцип това решение ми е доста краино, но другите решения се изчерпаха.

Ситоацията е такава, че два пъти сме ходили с този човек, говорили сме много по тази тема и е споделял, че към мен само има едно особено чувство като е с други не е като с мен, но явно не разбира че това е любов показва го и то много но от инат или незнам от какво е е с мен няма друга в живота му освен за едната вечер, секи ден говориме по 2,3 часа но пак не прави крачката аз съм се опитвала да го намекна да го кажа но не а знам че има чувства

явно му трябва нещо по силно да го бътне към тази стъпка

ужасно е да го виждам да говоря с него а да не е с мен неиздържам вече така нито той нито аз можеме да сме с други но той не е и с мен

затова искам това нещо

Линк към коментар
Share on other sites

sladka, насила не можеш нито да получиш, нито да дадеш! Ако това беше любов от негова страна - надали щеше да се държи по този начин и щеше да предприеме нещо.

Но, тръгнеш ли веднъж по пътя на "магия за любов" - ще се загубиш в селски и бабини деветини, най-често правени по некадърност и невежество. Това са ритуали от нисш порядък и освен да те освободят от парите ти - друго не могат. И да има някакъв "резултат", той ще е временен и с нежелани последствия след време.

Смятам, че с промяната в мисленето и нагласата ти - всичко ще си дойде на мястото и няма да обръщаш внимание на подобни нездрави намерения, които са несъществени.

Фокусирай вниманието си върху това, което той в действителност ти показва, а не върху това, което на теб ти се иска да видиш.

Линк към коментар
Share on other sites

хмхм не казваи какво да гледам или какво показва аз знам какво ми в казвал и за да кажа, че не е безразличен значи съм го чула от неговата уста. Аз добре знам какви са ни отношенията и затва и не ги назах първоначално за да няма такива исказвания, а искам да знам къде и имали хора, които могат да го направат както трябва, последствията, до колко време действа. То по точно не ми трябва за любов защот такава магия едвали има а запривличане, привързаност нещо такова, което да го накара да направи стъпка.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, магичните въздействия от този род са за привличане на секс и/или любов, предизвикване на секс и/или любов, обвързване със секс и/или любов, възстановяване на секс и/или любов, зомбиране за секс и/или любов. Общо-взето такива са най-търсените професионалните услуги из областта на еротичната и любовната магия. Хонорарите се четирицифрени, парите се връщат, ако не се получи съответният резултат за уговорения срок. B)

Линк към коментар
Share on other sites

хмхм не казваи какво да гледам или какво показва аз знам какво ми в казвал и за да кажа, че не е безразличен значи съм го чула от неговата уста. Аз добре знам какви са ни отношенията и затва и не ги назах първоначално за да няма такива исказвания, а искам да знам къде и имали хора, които могат да го направат както трябва, последствията, до колко време действа. То по точно не ми трябва за любов защот такава магия едвали има а запривличане, привързаност нещо такова, което да го накара да направи стъпка.

Щом за теб думите му са по-важни от делата... Ами, нека боговете на търпението те закрилят в чакането. Защото, чини ми се, че доста ще чакаш.

И смяташ ли, че точно тука е мястото да се публикуват реклами на "хора, които могат да го направят както трябва"?

Попрегледай в чичко Гугъл - необятен е, сама знаеш. Все ще си харесаш някой да ти изшамани "магически" ритуал или да ти избае едно "любовно" биле.... На твоя отговорност.

Тук хората май сме доста далече от подобни методи и съвета, който бихме ти дали не е в сферата, която те е обсебила.

А и както виждам - не приемаш и изказвания, които не ти се нравят и твърдиш, че "добре знаеш какви са отношенията ви". Какъв ти е проблема тогава - действай!

Всъщност, темата въобще нужна ли е :3d_125:

Линк към коментар
Share on other sites

ми да, защото нямам доверие на тези от интернет

и това ми беше въпроса къде да намеря такъв човек, но да знае какво прави, тези от нета може и нещо да не прават просто да си земат пари

Линк към коментар
Share on other sites

Мило момиче, кой каквото и да ти говори - става дума за пари!

Ама, защо искаш да си цапаш ръцете..

Твоя работа.

Извинявай, ако съм бил груб.

Линк към коментар
Share on other sites

Любов може да получиш само по един начин - срещу собствената си любов. Изобщо, това е разменната монета в този свят - срещу енергията, която ти даваш, получаваш съответното и от околния свят. Единствената рецепта за любов, която съществува и действа реално, е да обичаш от цялото си сърце, да се стремиш към този човек, но да го оставиш напълно свободен - това значи никакви планове, никакви очаквания, никакви претенции към него, за енергийни въздействия да не говорим. Ако обичаш по този начин, няма начин той да не ти отвърне. Това сигурно е най-трудното нещо на света, но друг вариант просто не съществува. Любовта към другия човек и желанието да го притежаваш или да получиш каквото и да е от него, са взаимно изключващи се неща.

Що се отнася до магията за любов - такова нещо просто не съществува.

Имам набюдения върху близки хора, които са прибягвали до такива методи. Резултатът е, че човекът става луд - хем нещо го тегли към теб, но когато е с теб нещо го отблъсква, той самият изпада в конфликт, който може сериозно да му навреди - защото ако е податлив, може да се наложи да върши неща, които не желае. Подсъзнателното въздействие и съзнателното решение са в противоречие, а това е началото на всички физически и психични заболявания. Самата ти си задай въпроса - ако един човек, с който не желаеш да бъдеш, те насили да бъдеш с него - как ще се чувстваш? Ако има по-волеви характер, изобщо няма да му подейства магия. Много често дори човекът усеща това въздействие и то го отблъсква още повече - получаваш обратния резултат. При всички случаи това не е любов и, ако изобщо се случи нещо, отминава много бързо, за дни. Няма да успееш да задъриш никой на сила за дълго време. Но може да му навредиш сериозно - а това, вярвам, никой не иска да причини на любимия си човек. Защото ако с него се случи нещо лошо, ти пак ще си сама и нещастна, а освен всичко друго и с чувство на вина, от което бягство няма. Не мисля, че такъв риск си заслужава.

Така че, ако искаш да бъдете живи и здрави, дай Боже заедно и щастливи, това с магията просто го изключи като вариант. Отговорът е любовта без претенции - само чистото чувство без съмнения от това дали ще получиш резултат, може да ти донесе неговата любов.

Линк към коментар
Share on other sites

хмхм не казваи какво да гледам или какво показва аз знам какво ми в казвал и за да кажа, че не е безразличен значи съм го чула от неговата уста. Аз добре знам какви са ни отношенията и затва и не ги назах първоначално за да няма такива исказвания, а искам да знам къде и имали хора, които могат да го направат както трябва, последствията, до колко време действа. То по точно не ми трябва за любов защот такава магия едвали има а запривличане, привързаност нещо такова, което да го накара да направи стъпка.
хм че за да получиш любов първо ти я дай и то от цялото си сърце и душа накарай го да го разбере чрез твойте мисли и действия па после знам не можеш се отърва от неговата любов еееее какво нещо е живота приди 30 години и аз така бях наистина нищо ново няма на нози свят всико ново е забравено старо успех
Линк към коментар
Share on other sites

отговора на magee е като цял добър, но с малко изключение в моито ситоация е така, че няма да е на сило изцяло, защото и без тва имаме постоянен контанк и като срещи и... и не мисла че такава битка ще има в него ( той просто си мисли, че ще е както преди когато сме ходили и поради тва е дърпането му, а не от нещо др.) а и видя ли че има някво такова да не е щастлив естествено, че ще го оставя дори и да го дърпа към мен.

На секи мнението му е тва е глупост добре а когато си решил, че искаш да си с този човек, сигрен си в тва и искаш шанс да поправиш предишните грешки, а другия човек неиска да се повтаря евентуалната грешка как да го накараш да ти даде шанс?

Секи ще каже ми оставиго ми не е толко лесно като виждаш. че не е безразличен, но неможе и да си с него. Понякога и двамата дават любов, но единия от инат се дърпа.

Линк към коментар
Share on other sites

Вярвам в магията на свободата.

А тя изключва магиите за любов, защото те са златните окови за любимия човек.

Линк към коментар
Share on other sites

sladka_,аз си знам,че чужд акъл(извинете за турцизма,но такъв е израза) в чужда глава не влиза,но реших да ти кажа мнението си,а избора си е твой.

Аз мисля,че ако ти и този човек трябва да сте заедно вие ще бъдете ,защото това,което Бог е съчетал,никой и нищо не може да раздели.Нищо специално не трябва да правиш освен да се научиш да обичаш .Почти те виждам как ми казваш-Ами,че аз си знам да обичам.

Не, не знаеш,щом търсиш помоща на магиите.

Не влизай в ничий живот през задния вход като крадец.

Гадничко е ,не мислиш ли?Ти съгласна ли си на тебе някой да ти направи някаква магия? Я си помисли как ще се чувствуваш да разбереш,че любимият ти е любим,защото всъщност те е омагъосал.

Постъпи ,както си решила.Аз няма да досаждам повече с менение тук.Само ще ти кажа,ако въпреки всичко решиш да се пробваш в подобно начинание,да си знаеш,че ще бъдеш обичана не заради това което си ,а защото си използвала манипулация срещу свободната воля на друг човек с цел да се облагодетелствуваш.Извинявай,ако звуча грубичко,но така ми изглежда отстрани това,което пишеш.

П.С Бъди хубавото момиче,а не другото.

http://www.prikazki.com/t.php?p=417

Ти и само ти можеш да направиш тоя избор.

Редактирано от Klaudia
Линк към коментар
Share on other sites

Ето какво казва руският черен маг Тамерлан за любовната магия:

Любовь в нашем мире лежит в основе всего, и магия - не исключение. Любовная магия – это магия, которая затрагивает самую важную сферу человеческого сознания. Наделенный сильным природным инстинктом продолжения рода, практически любой человек ставит свои любовные отношения на первое место среди всех целей жизни. Все, фактически, что делает человек, направлено на то, чтобы стать более привлекательным для противоположного пола в целом или конкретного индивидуума. Это касается как личных, духовных качеств, так и материальных аспектов жизни. Раньше показателем достатка и привлекательности была шуба, конь, рабы, крепостные, сейчас – это процветающий бизнес, одежда от ведущих модельеров, дорогой автомобиль. Все вещи меняются, но в вечности остается их суть, их информационное значение. Любовь же в этом отношении вечна и относится к наивысшим ценностям в тонком мире.

Любовная магия очень разнообразна и универсальна по своей сути. С помощью любовной магии можно: создать обстоятельства в тонком мире, благодаря которым Вы встретите свою вторую половинку или убрать преграды, мешающие Вам ее встретить; наладить отношения в семье, нормализовав утерянные связи или убрав информационные каналы, отвечающие за споры и ссоры; вернуть любовь человека, возобновив связи между вами и установив программы на активацию любви к Вам; отвернуть соперника, разорвав все связи любимого человека с ним и поставив программы по их отдалению друг от друга; повысить степень совместимости между людьми, что очень благоприятно влияет на отношения и переносит их на новый уровень, или наоборот, в случае с соперником, сделать совместимость максимально отрицательной, чтобы люди не могли быть вместе и многое, многое другое.

Люди, которые испытали на себе всю силу любовной магии, становятся успешными не только в любви, но и в жизни в целом. Где есть любовь, там богатство и удача во всем.

В древности, прежде чем создать семью, люди обращались за помощью к магу, чтобы провести любовные обряды на крепкий нерушимый брак. Ни одна свадьба не обходилась без магических обрядов и талисмана на семейное благополучие! Поэтому у наших предков разводы были чрезвычайной редкостью, а в доме царили любовь и согласие.

Знания, которыми я обладаю в данной сфере, сохранялись и неслись через века, в них - мудрость мироздания, мудрость тысячелетий.

К каждому вопросу любовной магии я подхожу с позиции гармонии и законов вселенной, рассматриваю все возможные аспекты и «подводные камни», проецируя свою работу в будущее, чтобы вы могли пронести свою любовь через века, передавая ее детям и внукам, ибо это есть наивысшее счастье в нашем мире! </SPAN>

Линк към коментар
Share on other sites

попринцип това решение ми е доста краино, но другите решения се изчерпаха.

Ситоацията е такава, че два пъти сме ходили с този човек, говорили сме много по тази тема и е споделял, че към мен само има едно особено чувство като е с други не е като с мен, но явно не разбира че това е любов показва го и то много но от инат или незнам от какво е е с мен няма друга в живота му освен за едната вечер, секи ден говориме по 2,3 часа но пак не прави крачката аз съм се опитвала да го намекна да го кажа но не а знам че има чувства

явно му трябва нещо по силно да го бътне към тази стъпка

ужасно е да го виждам да говоря с него а да не е с мен неиздържам вече така нито той нито аз можеме да сме с други но той не е и с мен

затова искам това нещо

Можеш да го имаш но го обричаш да умре след около 7-10г.в кармичен план ти ставаш негов убиец и ще бъдете бъдещи кармични врагове. 

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

не е толкова дали ще го направа или не. Повече ме интересуват последствията не дали насила ще е или не, а като тва на mihailo аз съм чувало, че до 12 година умира,такива последствия ме интересуват и дали и за двамата ще ги има. Ако например го направа може да се развали после?

Линк към коментар
Share on other sites

не е толкова дали ще го направа или не. Повече ме интересуват последствията не дали насила ще е или не, а като тва на mihailo аз съм чувало, че до 12 година умира,такива последствия ме интересуват и дали и за двамата ще ги има. Ако например го направа може да се развали после?

Защо, страх те е че много скоро ще поискаш да се развали магията, но няма да можеш ли? И аз така мисля. Човек много често като получи това, което много силно желае, остава разочарован. В истинската любов няма зависимости и привързаности. Всъщност ти искаш той да те обича, но ти не го обичаш. Ти просто се опитваш да го превърнеш в своя собственост – в играчка. Играчките обаче омръзват, а магиите водят до зависимост. Каква ще е следващата магия след любовната?

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

хмхм не казваи какво да гледам или какво показва аз знам какво ми в казвал и за да кажа, че не е безразличен значи съм го чула от неговата уста. Аз добре знам какви са ни отношенията и затва и не ги назах първоначално за да няма такива исказвания, а искам да знам къде и имали хора, които могат да го направат както трябва, последствията, до колко време действа. То по точно не ми трябва за любов защот такава магия едвали има а запривличане, привързаност нещо такова, което да го накара да направи стъпка.

Мога да напарвя това което искаш. Цената е- твоя живот. Ти получаваш неговия живот, а аз- правата над твоя. Така е справедливо- плащаш с нещо равностойно на това, което искаш. След магия за любов живота на омагьосания е в ръцете на пожелалия магията, и моето условие е същото- ако обичаш истински някой, би дал и живота си за него, нали?

Линк към коментар
Share on other sites

А чий е животът? Наша собственост? Каква наивност и каква гордост!

Животът ни сега и тук е подарък от Бог, но не просто едно плюшено мече, което можем да сритаме или да му извадим очите-копчета. Животът ни е поверен Отгоре да се учим и да служим. Каквото научим, ще го занесем Горе, ще служим отново на Силата, която ни е дала живота ни.

И ако решим, лекомислено, че животът - нашия и на другите ни е подвалстен... ще се наложи да си събираме последствията.

Ако просто помолиш Бог, Силата, която е дала живота на двама ви да реши и направи това, което е най-доброто за двама ви, а после търпеливо и внимателно изчакаш да се случи това, което Бог е решил за вас, готова да приемаш всякакво решение - това е най-добрата "магия за любов".

Линк към коментар
Share on other sites

По-добре провери дали някой от двамата има съдбовна забрана за брак.Направи си синастричен хороскоп,за да видиш какви уроци ще учите двамата,ако се съберете и дали ставате един за друг.А иначе ако се развали навреме може да не последва смърт ,но последствия винаги има.

Линк към коментар
Share on other sites

тва, че ще ми писне и затова ще искам да е разлавя и доста грубо и тъпо и не това ще искам да я разлавям, а като видя че не е щастлив така и има няква барба в него както каза някои от вас.

mihailo а къде се правят тези хороскопи

Линк към коментар
Share on other sites

не е толкова дали ще го направа или не. Повече ме интересуват последствията не дали насила ще е или не, а като тва на mihailo аз съм чувало, че до 12 година умира,такива последствия ме интересуват и дали и за двамата ще ги има. Ако например го направа може да се развали после?

Защо, страх те е че много скоро ще поискаш да се развали магията, но няма да можеш ли? И аз така мисля. Човек много често като получи това, което много силно желае, остава разочарован. В истинската любов няма зависимости и привързаности. Всъщност ти искаш той да те обича, но ти не го обичаш. Ти просто се опитваш да го превърнеш в своя собственост – в играчка. Играчките обаче омръзват, а магиите водят до зависимост. Каква ще е следващата магия след любовната?

не желая да расъждавам по написаното по горе но го послушай момиче невероятни мисли и акъл ти налива човека

Линк към коментар
Share on other sites

не е толкова дали ще го направа или не. Повече ме интересуват последствията не дали насила ще е или не, а като тва на mihailo аз съм чувало, че до 12 година умира,такива последствия ме интересуват и дали и за двамата ще ги има. Ако например го направа може да се развали после?

За разлика от другите, които са писали преди мен и са ти дали разнообразни отговори, засягащи различни аспекти на феномена магия за любов, аз бих ти препоръчала да започнеш с изучаването на българската граматика, и едва после да навлезеш в дебрите на правенето на магии за любов.

Другите участници в тази тема са безпределно толерантни към глупостта. Визирам конкретно теб и зададения въпрос. Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него.

Както каза по-горе Мая, такова нещо като магия за любoв не съществува и ако щеш света да преобърнеш, ако някой не иска да е с теб, няма сила, която да го накара да те заобича ... А останалото е просто истерично его, което си иска въображаемата кукла.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...